فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی رشت از شهردار منطقه 5 تقدیر کرد

فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی رشت از شهردار منطقه 5 تقدیر کرد

حجت الاسلام محمد باقری رئیس عقیدتی‌ سیاسی فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی رشت با حضور در دفتر مهندس عبدالهی شهردار منطقه پنج شهر رشت با اهدا لوح تقدیر و نماد نیروی دریایی از وی تقدیر کرد.

رئیس عقیدتی‌ سیاسی فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی رشت در ادامه افزود: در سال 1393 همزمان با شهادت امام جعفر صادق یکی از شهدای گمنام در محل نیروی دریایی رشت دفن شد . در همین راستا به مناسبت دومین سالگرد این شهید گمنام دومین یادواره شهدای نیروی دریایی رشت همزمان با شهادت امام جعفر صادق برگزار شد.

وی با اشاره به برگزاری این یادواره در دو بخش فرهنگی و ورزشی ،یادآور شد: این یادواره در دو بخش فرهنگی و ورزشی برگزار شد. بخش فرهنگی با سخنرانی و مداحی و تقدیرو تشکر از 26 خانواده شهید نیروی دریایی رشت همراه بود و بخش ورزشی با برگزاری دومین دوره مسابقات قهرمانی کاراته کشور به مدت دو روز با حضور 10 تیم از سراسر کشور در دو بخش کمیته و کاتا با حضور بیش از 300 ورزشکار به اتمام رسید. در این مسابقات تیم کاراته نیروی دریایی رشت مقام قهرمانی کشور را از آن خود کرد و تیمهای قزوین و فارس به ترتیب دوم و سوم شدند.

حجت الاسلام محمد باقری در ادامه خاطرنشان کرد: مهندس عبدالهی شهردار منطقه 5 رشت در برگزاری این یادواره از هیچ کمکی دریغ ننمود و نقش ویژه ای ایفا کرد.

لازم به توضیح است عبدالهی شهردار منطقه پنج رشت فرزند یکی از شهدای تکاور نیروی دریایی رشت می باشد که در جنگ 34 روزه مقاومت خرمشهر به درجه رفیع شهادت نائل شد.

ارسال شده در سه‌شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۷:۳۴ قبل‌ازظهر
کد خبر: 125
آخرین خبر ها
گزیده خبرها