تاکید مدیرکل میراث فرهنگی گیلان بر تسریع اجرای قراردادهای سرمایه گذاری

تاکید مدیرکل میراث فرهنگی گیلان بر تسریع اجرای قراردادهای سرمایه گذاری

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان بر لزوم تسریع اجرای قراردادهای سرمایه گذاری این استان تاکید نمود.به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان، رضا علیزاده در نشست با مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری کشور که در تهران برگزار شد، با بیان اینکه گیلان بعنوان یکی از قطب های مهم گردشگری کشور نیازمند فراهم شدن زیرساخت هایی برای رونق صنعت توریسم است، اظهار داشت: شرکت توسعه گردشگری می تواند نقش بسزایی را در این زمینه ایفا کند.

وی اذعان نمود: در حال حاضر این شرکت در کنار اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان مصمم به حمایت از علاقمندان به سرمایه گذاری در این استان است. این مسئول با اشاره به قراردادهای سرمایه گذاری منعقد شده از سوی شرکت توسعه گردشگری؛ خواستار پیگیری هرچه سریعتر اجرای این قرارداد شد و گفت: استفاده از تمامی ظرفیت و توان واحدهای اقامتی در راستای جذب بیشتر گردشگران در ایام کم تردد امری مهم تلقی می شود. ساماندهی وضعیت ساخت سرویس بهداشتی و تعیین تکلیف کاربری و واگذاری این تاسیسات از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود.

در ادامه این دیدار مدیرعامل ، رئیس و اعضای جامعه هتلداران گیلان به بحث و تبادل نظر در حیطه گردشگری و سرمایه گذاری این صنعت در گیلان پرداختند.

ارسال شده در شنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۰ بعد از ظهر
کد خبر: 147
آخرین خبر ها
گزیده خبرها