محرومیت تیم های ایرانی از میزبانی لیگ قهرمانان آسیا
فدراسیون فوتبال ایران خبر داد:

محرومیت تیم های ایرانی از میزبانی لیگ قهرمانان آسیا

اسرار امروزفدراسیون فوتبال ایران بعدازظهر دیروز با انتشار بیانیه‌ای چند بندی از تصمیم نهایی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای محرومیت تیم های ایرانی از میزبانی در رقابت‌های این فصل از لیگ قهرمانان آسیا به دلیل شرایط خاص امنیتی خبر داد

روز گذشته، شایعاتی درباره برگزاری بازی تیم‌های استقلال تهران و الکویت کویت در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا در رسانه‌ها منتشر شد. چند ساعت بعد این شایعه به شایعه سلب میزبانی از همه تیم‌های ایرانی در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا تغییر کرد و چند ساعت بعد با اطلاعیه روابط عمومی فدراسیون فوتبال رنگ واقعیت گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، فدراسیون فوتبال ایران بعدازظهر دیروز با انتشار بیانیه‌ای چند بندی از تصمیم نهایی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای محرومیت تیم های ایرانی از میزبانی در رقابت‌های این فصل از لیگ قهرمانان آسیا به دلیل شرایط خاص امنیتی خبر داد؛ اما به نظر می‌رسد این تصمیم هنوز در کمیته مسابقات و کمیته اجرایی afc نهایی نشده است!

کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا، بالاترین نهاد تصمیم گیری در این فدراسیون است که مهدی تاج، رئیس اسبق فدراسیون فوتبال ایران نیز در آن عضویت دارد. اما معلوم نیست توان لابی کردن تاج در کمیته اجرایی رقابت‌ها تا چه میزان باشد!

با این حال بسیاری در ایران وضعیت را تمام شده تلقی کرده‌اند و از راهکارهای بعد از سلب میزبانی سخن می‌گویند. یکی از گزینه‌های مهم در این باره، کنار کشیدن از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیاست؛ چیزی که روز گذشته در لابلای سخنان مدیران مختلف این چهار تیم بارها شنیده می‌شد، ولی مورد اقبال هواداران باشگاه‌ها قرار نگرفت.

ارسال شده در شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۶:۳۶ بعد از ظهر
کد خبر: 0018216
آخرین خبر ها
گزیده خبرها