تغییرات جدید در شهرداری رشت

تغییرات جدید در شهرداری رشت

عصر امروز خبر تغییرات جدید در شهرداری رشت منتشر شد، جایی که انحلال سازمان سازمان خدمات موتوری شهرداری، برکناری مجتبی ماه پسند و پایان ماموریت عبداللهی در شهرداری منطقه 55 داغ ترین اخبار روز را بوجود آوردند.

به گزارش خزرعصر امروز خبر تغییرات جدید در شهرداری رشت منتشر شد، جایی که انحلال سازمان سازمان خدمات موتوری شهرداری، برکناری مجتبی ماه پسند و پایان ماموریت عبداللهی در شهرداری منطقه 5 داغ ترین اخبار روز را بوجود آوردند.

ابتدا، محمدتقی(حامد) عبداللهی، شهردار منطقه 5 شهرداری رشت در گفتگو با خبرنگار خزرموضوع پایان حضور خود را در شهرداری این منطقه تایید کرد.پس از وی، مجتبی ماه پسند نیز با تایید خبر برکناری خود از حوزه ی معاونت مالی شهرداری کلانشهر رشت خبر از حضور خود به عنوان مشاور محمدعلی ثابت قدم، شهردار رشت را اعلام کرد.

البته ماه پسند در این خصوص که آیا موضوع برکناری وی ارتباطی با جلسه ی بررسی استیضاح ثابت قدم در صحن علنی صبح فردای شورای شهر رشت دارد یا خیر گفت: بنده کارمند شهرداری رشت هستم و به این موضوعات ورود نمیکنم.

در ادامه اما جواد شهند، که با انحلال سازمان خدمات موتوری شهرداری رسما از مدیرعاملی این سازمان برکنار شده بود در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین با تایید این خبر به شدت از برخی اعضای شورای شهر رشت از جمله موسوی روزان و مظفر نیکومنش که بنا به ادعای وی داعیه ی اصولگرایی دارند انتقاد کرد و گفت: حکم بنده به صورت قانونی صادر شده و اگر قرار بر برکناری و یا انحلال سازمان بوده باید مراحل قانونی آن طی می شده است.

شهند ادامه داد: روال قانونی برکناری بنده به این صورت بوده که در ابتدا باید حکم صادر می شد تا پس از گذشت زمان قانونی به جلسه ی پنج نفره شورای سازمان برود تا برکناری بنده در این شورا بررسی شود.

ارسال شده در یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۵ قبل‌ازظهر
کد خبر: 210
آخرین خبر ها
گزیده خبرها