استاندار گیلان هدف قرار گرفت

استاندار گیلان هدف قرار گرفت

اختصاصی/ اسرار امروز/ حسن سامری. در حالیکه مردم استانهای شمالی کشور و از جمله گیلان، هزینه های سنگینی را با جان و مال خود در طول 9 ماه گذشته پرداخت کردند، اظهارات رییس شورای شهر تهران نمک روی زخم بود/ آقای رییس، آیا آنهایی که با مسافرتهای غیرضروری و خوشگذارنی های خود به جان و مال مردم گیلان افتادند و عده ای را عزادار کردند، ندیدید؟/ شاید تصاویر جانفشانی و شهادت 29 مدافع سلامت گیلانی را ندیدید که راهی آرامستانها شدند!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، محسن هاشمی رفسنجانی رییس شورای شهر تهران در تاریخ دوم آذر سالجاری بجای تذکر به کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران و ستاد ملی مقابله با کرونا برای تمرکز بیشتر در جلوگیری از مسافرت های غیر ضروری مردم تهران به استانهای شمال از جمله گیلان از طریق برنامه های فرهنگی، دست به تریبون شد و استاندار گیلان ، گلستان و مازندران را هدف قرار داد.

وی در اظهاراتی قابل تامل از این نمایندگان عالی دولت در شمال کشور خواست تا به صورت جدی نظارت بر تعطیلی بخش‌های مختلف را داشته باشند تا دوباره آلودگی کرونا به تهران بازنگردد. وی تاکید می کند تا نسبت به تعطیل بودن رستوران‌ها، فروشگاه‌ها و مناطق گردشگری شمال نظارت ویژه‌ای شود تا افرادی که به شمال مسافرت کرده‌اند، مجبور به اقامت در اماکن مسکونی خود باشند.

هر چند این انتظار وجود داشت تا به چنین اظهاراتی از سوی رییس شورای شهر تهران پاسخ مناسبی از سوی مسئولان داده شود اما این اتفاق نیافتاد و مردم گیلان دست بکار شدند.

آقای رییس، ظاهرا التماس و خواهش مردم گیلان به طرق مختلف را از رسانه های گروهی و شبکه های اجتماعی ندیدید و یا نشنیدید. آنهایی که با مسافرتهای غیرضروری و خوشگذارنی های خود بی توجه به هشدارها و دستورالعمل های ستاد ملی کرونا بجای ماندن در خانه به جان مردم گیلان افتادند و عده ای را عزادار کردند؟

آقای رییس، اشکهای پزشکان و کادر درمان این استان را ندید که از شماها خواهش می کنند که الان وقت مسافرت به گیلان و خوشگذرانی نیست؟! اگر به سلامت خود توجه ندارید لطفا مردم ما را به خطر نیاندازید؟ شاید تصاویر جانفشانی و شهادت 29 مدافع سلامت گیلانی را ندیدید که راهی آرامستانها شدند.

آقای هاشمی، اگر امروز در گیلان شهادت 29 مدافع سلامت در گیلان هستیم و یا خیل عظیمی از مردم گیلان عزادار کرونا شدند به دلیل کم کاری شما مسئولان در پایتخت است. اگر تصمیمات مناسب و قاطع می گرفتید نیاز نبود تا مردم گیلان علیرغم اثبات میزبانی خود در گذشته، حالا هر بار دست بسوی آسمان ببرند که خدایا ، در تعطیلات احتمالی پیش رو خود را به تو می سپاریم.

شاید خبر ندارید پیش از این و قبل از کرونا تمام هزینه های مسافرت شما عزیزان از قبیل گرانی ، ترافیک و ... را مردم گیلان پرداخت می کردند و به رسم میزبانی اعتراضی هم نداشتند.

آقای رییس ؛ به مردم گیلان جفا کردید و به قول عضو شورای شهر رشت ، خوب حق میهمان نوازی ما را کف دستمان گذاشتید.

ارسال شده در جمعه ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۲ بعد از ظهر
کد خبر: 3591680
آخرین خبر ها
گزیده خبرها