نماينده منتخب مردم صومعه‌سرا :سازمان امور مالیاتی به بازاریان رشت  کمک کند

نماينده منتخب مردم صومعه‌سرا :سازمان امور مالیاتی به بازاریان رشت کمک کند

سيدكاظم دلخوش، نماينده مردم صومعه‌سرا در مجالس هفتم و هشتم و همچنين نماينده منتخب مردم صومعه‌سرا در مجلس دهم از پروژه پياده راه‌سازي رشت بازديد كرد. به گزارش واحد خبر روابط عمومی و امور بين‌الملل شهرداری رشت، دلخوش در حاشيه اين بازديد گفت: لازم است از مردم شهر رشت، بازاریان و كسبه كه در اين مدت تحمل و همكاري كردند تشكر كنم. اين نشان‌دهنده فهم عميق مردم و اصناف و بازاريان ماست كه به شهرداري كمك كردند.

نماينده منتخب صومعه‌سرا همچنين گفت: عليرغم آن كه بعضي از عزيزان كسبه ما آسيب ديدند بنده اعتقاد دارم ان‌شاء‌ا... با كمك شهرداري اين آسيب‌ها برطرف خواهد شد و آقاي شهردار هم به كسبه و بازار ما توجه خواهند كرد. نهادهاي محترم اخذ ماليات حتماً بايد توجه كنند و در ازاي تحمل و همكاري كسبه حتماً در مورد عوارض و ماليات كمك خواهند كرد تا ان شاء‌الله مشكل‌ اين عزيزان حل شود و در آينده نيز زندگي اين عزيزان رونق پيدا كند.

شهردار رشت نيز در اين‌ خصوص گفت: از آقاي دلخوش كه چهره‌اي ملي هستند و توان ملي‌شان قطعاً به استان و شهرها و شهرستان‌هاي استان كمك خواهد كرد، تشكر مي‌كنم. ايشان با توجه به شناختي كه در حيطه مالي و بودجه‌اي و بحث برنامه دارند و عقبه‌ حضور در مجلس را هم دارا هستند قطعاً اين توان را براي توسعه گيلان و به طور خاص بحث گردشگري لحاظ خواهند داشت.

دكتر سيدمحمدعلي ثابت قدم همچنين گفت: استان گيلان بال توجه به جمعيت 2 ميليون و پانصد هزار نفري ، تراكم جمعيتي و نزديكي شهرها و روستاها به یکدیگر ، منابع طبيعي ، ميراث فرهنگي ، هويت تاريخي و همچنين فهم فرهنگي چه در دوران مشروطه و چه بعد از آن مي‌تواند با داشتن نمايندگان خوب و قوی همچون جناب دلخوش، به سمتي اشتغال پايه مبتني بر گردشگري برود.

شهردار رشت افزود: پروژه پياده‌راه‌سازي يك محرك توسعه است. بستر اوليه‌اي كه بتوانیم بر پايه آن با شهرستا‌نها و روستاهاي اطراف يك شبكه گردشگري بسازيم. در اين راستا ما هم اقدامات كالبدي و سخت‌افزاري را انجام داديم و هم اقدامات سخت‌افزاري را به موازاتش پيش برديم.

دكتر ثابت قدم گفت: در حوزه سخت افزاري پروژه‌هايي مثل بازآفريني به تاييد وزارت راه و شهرسازي رسيده و اميد است با افتتاح اين پروژه فازهاي بعدي طرح باز آفريني نيز اجرا شود . به لحاظ نرم افزاري نيز كارهايي انجام شده است از جمله ثبت رشت به عنوان شهر خلاق خوراك در يونسكو گرفته تا مقوله‌هاي ديگري كه به بحث شهر خلاق مرتبط است، مثل مركز خلاقيت و نو آوري شهري و برند سازي شهر رشت و بحث جشنواره‌ها تا گيلان پايگاهي براي برگزاري جشنواره‌هاي مبتني بر هنر، سلامت و خوراك شود.

او در پايان گفت: قطعاً وجود نمايندگان موثري همچون ايشان كمك مي‌كند كه ما بتوانيم از ظرفيت‌ها و توان ملي براي استان استفاده كنيم و هدفي جز توسعه استان و اشتغال مردم گيلان نداريم.

ارسال شده در سه‌شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۹:۳۵ بعدازظهر
کد خبر: 25
آخرین خبر ها
گزیده خبرها