اپراتورهای تلفن همراه با چه مبنایی قیمت بسته اینترنت را افزایش دادند؟
عضو هیات رئیسه مجلس:

اپراتورهای تلفن همراه با چه مبنایی قیمت بسته اینترنت را افزایش دادند؟

اسرار امروز. باید اینترنت با قیمت مناسب در اختیار مردم قرار گیرد زیرا تحصیل و بخشی از کسب و کار مردم به این خدمت نیاز دارد

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از خانه ملت، علیرضا سلیمی عضو هیات رئیسه مجلس با انتقاد از گرانی اینترنت، گفت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات باید هرچه سریعتر به افکار عمومی نسبت به افزایش نرخ اینترنت پاسخ دهد و توضیحات قانع‌ کننده‌ای درباه دلایل این گرانی ارائه کند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با طرح این پرسش که اپراتورهای تلفن همراه با چه مبنایی قیمت اینترنت را افزایش داده‌اند؟ افزود: اینترنت اکنون به یکی از الزامات زندگی مردم تبدیل شده است زیرا تحصیل و بخشی از کسب و کار مردم به این خدمت نیاز دارد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم اضافه کرد: همان گونه مردم برای گذران زندگی به آب، برق، گاز و.. نیاز دارند باید اینترنت نیز با قیمت مناسب در اختیار مردم قرار گیرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه افکار عمومی نسبت به گرانی حساس شده است، تصریح کرد: وزارت ارتباطات باید در محاسبه نرخ اینترنت به این موضوع که این خدمت این روزها به یکی از اساسی ترین نیازها تبدیل شده، توجه و راهکارهایی برای جبران این موضوع کند.

ارسال شده در جمعه ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۵ بعد از ظهر
کد خبر: 1548295
آخرین خبر ها
گزیده خبرها