بدنبال برنامه های کار آفرینی برای مددجویان و خانواده های آنان هستیم
مدیرکل زندان های استان گیلان :

بدنبال برنامه های کار آفرینی برای مددجویان و خانواده های آنان هستیم

اسرار امروزمحمدی اصل گفت: در زندان های گیلان همه کمر همت بسته و با کمک های ارزنده دستگاه قضایی توانستیم اشتغال حداکثری با حقوق پایه 3 میلیون تومانی را برای زندانیان مهیا نماییم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز ، محمدی اصل مدیرکل زندان های استان گیلان در یک گفتگو اظهار داشت: وظیفه خطیر زندانبانی، ایجاد بستر مناسب اصلاح و تربیت  است و قرار دادن سیره انبیاء در مسیر کار و زندگی روزمره می تواند کمک های فراونی در این امر داشته باشد. 

محمدی گفت: کار نداریم زندانی در حال تحمل کیفر با چه جرمی است. مامی دانیم  او فردی است که دچار مشکل شده و وظیفه ذاتی ما  کمک به زندانی  و خانواده او می باشد.

مدیر کل زندان های گیلان خاطرنشان کرد:  ما می توانیم آرمش خانواده ای که سرپرست خانواده در حال تحمل کیفر است را به او برگردانیم و اولین قدم سرکشی و رسیدگی به خانواده گروه هدف است که او بداند در نبود سرپرست خانواده افرادی حضور دارند که به فکرشان هستند .

وی تاکید کرد: دومین قدم  مهیا نمودن بستر اشتغال ، آموزش و ایجاد انگیزه در یادگیری حرفه و صنعتی است که  زندانی داخل زندان فرا می گیرد .

محمدی در پایان با بیان اینکه بدنبال برنامه های کار آفرینی برای مددجویان و خانواده های آنان هستیم ، افزود: این دو گام ارزنده مسیری آسان  استکه با کمک دیگر نهادها و ادارات اجرا می شود و اکنون در زندان های گیلان همه کمر همت بسته و با کمک های ارزنده دستگاه قضایی توانتسیم اشتغال حداکثری با حقوق پایه 3 میلیون تومانی را برای زندانیان مهیا نماییم که این مبلغ تا به 4 میلیون هم رسیده و این امر آرامش روحی و سلامت روانی خانواده زندانی در حال تحمل حبس را به دنبال دارد.

ارسال شده در یکشنبه ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۱ بعد از ظهر
کد خبر: 5666193
آخرین خبر ها
گزیده خبرها