یک عده سودای بازگشت به دوران گذشته را در سر می پرورانند
​کواکبیان در ستاد فومن:

یک عده سودای بازگشت به دوران گذشته را در سر می پرورانند

اسرار امروز. آنهایی که دم از افتتاح سامانه کارانه می زنند باید در مناظرات برای مردم توضیح دهند که چگونه وقتی هنوز در مسند ریاست جمهوری قرار نگرفته اند به این پولها دسترسی یافته اند؟

/ یک عده سودای بازگشت به دوران گذشته را در سر می پرورانند.

/ کسانیکه جامعه را به دو بخش ۹۶ و ۴ درصد تقسیم می کنند آیا نمی دانند که با این کار به نظام توهین کرده اند؟

به نقل از راه سوم همایش در امتداد امید، با حضور مصطفی کواکبیان دبیر حزب مردم سالاری و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و با حضور جمع کثیری از مردم و فعالین اجتماعی در ستاد مرکزی دکتر روحانی در شهرستان فومن برگزار شد. در این مراسم، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما دارای بالاترین میزان مشارکت سیاسی در منطقه هستیم، اظهار داشت: وجود احزاب و کاندیداهای حزبی لازمه فعالیت سیاسی و انتخاباتی است و منجر به لزوم پاسخگویی به مطالبات مردمی خواهد شد.

وی ضمن خاطرنشان ساختن این نکته که ما به دولت به دیده امانت می نگریم افزود: کسانی که با وعده های دست نیافتنی و غیرقابل اجرا در عرصه خطیر انتخابات حضور یافته اند؛ آیا می توانند امانت دار خوبی برای مردم باشند؟ وی اذعان داشت: آنهایی که در مناظرات اخلاق را دستمایه بازیهای سیاسی و دستیابی به قدرت قرار داده اند آیا می توانند از امانت مردم به درستی حراست و پاسداری نمایند؟

این فعال سیاسی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر ارائه تعریفی روشن و مشخص از واژه ” رجل سیاسی” متذکر شد: تا زمانی که در این زمینه به معیار و شاخص های مشخصی دست نیابیم، باید شاهد حضور هزار نفری کاندیداهای ریاست جمهوری باشیم.

دبیر حزب مردم سالاری و نماینده مردم تهران، خاطرنشان ساخت: اگرچه دست یافتن به قله های مردمسالاری در شرایط کنونی کاری بس دشوار است، لیکن مسیری است که باید طی شود و در این راه دشوار؛ اعتقاد بنده بر این است که دکتر روحانی شخصیت اصلح است.

وی با بیان اینکه عده ای سودای یک دوره ای کردن روحانی را در سر دارند، تصریح نمود: اگر هرکدام از ما به تنهایی یک ستاد باشیم در ۳۰ اردیبهشت، بدون شک روحانی پیروز کارزار انتخابات خواهد بود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، تاکید نمود: دولت یازدهم عملکرد خوبی در حفظ شاخص های منافع ملی از خود نشان داده است. وی با ذکر این نکته که ما در حال حاضر در بحث امنیت در منطقه اولین هستیم ادامه داد: باید به یاد داشته باشیم که دو مقوله قدرت دفاعی و دیپلماسی بدون یکدیگر کارکرد لازم را نخواهند داشت.

این نماینده مجلس جمهوری اسلامی ادامه داد: یک عده سودای بازگشت به دوران گذشته را در سر می پرورانند. کسانیکه جامعه را به دو بخش ۹۶ و ۴ درصد تقسیم می کنند ایا نمی دانند که با این کار به نظام توهین کرده و با گذشت ۳۸ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، چهره ای ناراضی از ملت ایران برای جهانیان ترسیم می کنند؟

کواکبیان افزود: آنهایی که از الان دم از افتتاح سامانه کارانه می زنند باید در مناظرات برای مردم توضیح دهند که چگونه وقتی هنوز در مسند ریاست جمهوری قرار نگرفته اند به این پولها دسترسی یافته اند؟

وی در پایان تداوم روند دستاوردهای مثبت در سطح جهانی را نیازمند حفظ دولت کنونی دانست و تاکید نمود: یقین بدانید اگر در هر شهرستانی تنها ۵۰ درصد از واجدین شرایط در پای صندوق های رای حضور داشته باشند؛ دولت تدبیر و امید پیروز قاطع کارزار انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود.

ارسال شده در دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۴ بعدازظهر
کد خبر: 2806614
آخرین خبر ها
گزیده خبرها