رتبه اول جشنواره شهید رجایی را کسب کرد
شرکت برق منطقه‌ای گیلان برای چهارمین سال متوالی

رتبه اول جشنواره شهید رجایی را کسب کرد

اسرار امروزشرکت برق منطقه‌ای گیلان در جشنواره شهید رجایی برای چهارمین سال متوالی موفق به کسب رتبه نخست شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اسرار امروز، در آیین تجلیل از دستگاه‌های اجرایی برتر استان گیلان در جشنواره شهید رجایی سال ۱۴۰۲ که به‌منظور گرامیداشت هفته دولت و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به مردم شریف ایران اسلامی با حضور استاندار گیلان، معاونین استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی در استانداری گیلان برگزار شد، شرکت برق منطقه‌ای گیلان برای چهارمین سال پیاپی به‌عنوان دستگاه برتر و برگزیده معرفی شد.

در این جشنواره استانی، شرکت برق منطقه‌ای گیلان در ارزیابی عملکرد سال ۱۴۰۱ دستگاه‌های اجرایی استان گیلان، در میان ۵۸ دستگاه اجرایی، رتبه اول را در مجموع امتیازات شاخص‌های عمومی و اختصاصی ارزیابی عملکرد به خود اختصاص داد.   

همچنین در این جشنواره، از شرکت برق منطقه‌ای گیلان به علت کسب رتبه اول در گروه «زیربنایی و توسعه زیرساخت» و همچنین کسب رتبه اول در شاخص «تبیین دستاوردها و اقناع افکار عمومی» توسط استاندار گیلان تقدیر گردید.

شایان‌ذکر است که ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی کشور هر ساله بر اساس قانون مدیریت خدمات کشوری و آیین‌نامه و دستورالعمل‌های تدوین شده در دو بعد عمومی و اختصاصی از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور انجام و از دستگاه‌های برگزیده توسط استاندار تقدیر می‌شود.

 

ارسال شده در یکشنبه ۰۲ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۶:۵۴ بعدازظهر
کد خبر: 5815474
آخرین خبر ها
گزیده خبرها