بودجه شهرستان رشت برای اولین بار در تاریخ این شهرستان  با سهم حدود 27 درصد تعیین شد
فرماندار شهرستان رشت:

بودجه شهرستان رشت برای اولین بار در تاریخ این شهرستان با سهم حدود 27 درصد تعیین شد

اسرار امروز. سیروس شفقی فرماندار رشت در جلسه شورای اداری این شهرستان گفت: این شهرستان از 10 شاخص توسعه متاسفانه در 7 شاخص عقب ماندگی دارد/مدیریت باید زنجیره‎ای باشد نه جزیره‌ای.

سیروس شفقی فرماندار رشت در جلسه شورای اداری این شهرستان که با حضور غلامعلی جعفرزاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و کیوان محمدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان برگزارشد، گفت: برگزاری جلسه شورای اداری در جهت هماهنگی و استفاده از تمام ظرفیتهای فکری و عملی با توجه به امکانات و تصمیم سازی برای توسعه شهر و روستاها است.

شفقی با تقدیر از توجه ویژه استاندار گیلان در توزیع عادلانه اعتبارات ،ادامه داد: با پیگیری های استاندار و رییس سازمان برنامه و بودجه استان گیلان بودجه شهرستان رشت نسبت به سال گذشته 80 درصد افزایش یافت و 140 میلیارد تومان برای اولین بار در تاریخ شهرستان رشت با سهم حدود 27 درصد تعیین شد.

وی خاطر نشان کرد: این شهرستان از 10 شاخص توسعه متاسفانه در 7 شاخص عقب ماندگی دارد.

فرماندار شهرستان رشت با تاکید بر اینکه مدیریت نباید جزیره ای باشد بلکه باید بصورت زنجیره ای انجام شود ،خاطرنشان کرد:تمام مدیران و بخشداران باید بصورت هفتگی یا ماهانه در حوزه مدیریت خود بازدید میدانی داشته باشند.

شفقی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر تکریم ارباب رجوع گفت: ادارات و بخشداری‎ها حتما ملاقات عمومی در روز سه شنبه‌ را در دستور کار خود داشته باشند .

وی همچنین بر تعامل دو سویه مدیران و بخشداران با اصحاب رسانه تاکید کرد و یادآور شد: تعامل مناسب و نزدیکی با اصحاب رسانه ها نیز صورت گیرد و تقدیر از خبرنگاران در روز خبرنگار در اولویت برنامه ها قرار گیرد.

ارسال شده در شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱:۳۳ بعدازظهر
کد خبر: 5772459
آخرین خبر ها
گزیده خبرها