مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان: بهره گیری از کارکنان  کارآمد و توانمند  با سلامت  جسمی و تندرستی  آنان مرتبط است

مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان: بهره گیری از کارکنان کارآمد و توانمند با سلامت جسمی و تندرستی آنان مرتبط است

طی مراسمی با حضور مهندس بلبل آبادی مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان از بازیکنان تیم های فوتسال برق گیلان، دارندگان عناوین قهرمانی و سوم مسابقات امر به معروف و نهی از منکر استان تجلیل شد . رضا احمدی مسئول برگزاری اولین دوره از مسابقات فوتسال امر به معروف و نهی از منکر دستگاههای اجرائی استان در برق گیلان دراین مراسم در آستانه فرا رسیدن سال جدید ،پیشاپیش سال نو و نوروز باستانی را تبریک و تهنیت گفت و افزود: به نیابت از همکاران به خاطر پرداختی های به موقع و کامل از مهندس بلبل آبادی مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان به صورت ویژه تشکر و قدر دانی می نمائیم.

مسئول برگزاری مسابقات و دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر برق گیلان با اشاره به اهداف برگزاری این مراسم گفت : اولین دوره مسابقات فوتسال دو گل کوچک امر به معروف و نهی از منکر دستگاههای اجرایی استان با دید نوآورانه مهندس بلبل آبادی مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان دراین شرکت شکل گرفت. وی افزود : دراین مسابقات ۳۰ تیم در ۸ گروه ،۶گروه ۴ تیمی و ۲ گروه ۳ تیمی بر اساس قرعه به مصاف هم رفتند. این مسابقات از اول دیماه آغاز شد و ۱۲ بهمن ماه نیز با برگزاری مسابقه فینال ورده بندی پایان یافت و در مجموع طی ۱۲ روز هفته ای ۲ روز ، ۵۸ بازی انجام شد .

مدیر دفتر روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ایس گیلان اضافه کرد : در فینال این مسابقات تیم برق منطقه ای ب در مصاف با تیم آموزش و پرورش در ضربات پنالتی به پیروزی رسید و قهرمانی اولین دوره مسابقات را به نام خود ثبت کرد . وی افزود : در مسابقه رده بندی نیز دیگر تیم برق گیلان یعنی برق منطقه ای الف و تیم تامین اجتماعی رو در روی هم قرار گرفتند که در پایان این مسابقه تیم برق منطقه ای الف با نتیجه ۴ بر صفر به پیروزی رسید و عنوان سومی این مسابقات را به خود اختصاص داد . گفتنی است هزینه برگزاری این مسابقات حدود ۸۰ میلیون ریال بود .

وی آنگاه به فرازهایی از بیانات مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود : مقام معظم رهبری فرمودند : امر به ورزش، امر به معروف است و هزینه کردن در ورزش اسراف نیست بلکه سرمایه گذاری است لذا در راستای آن حرکت کردیم تا به امر به معروف عمل کرده باشیم .

رضا احمدی اضافه کرد : در برق گیلان از آمار حدود ۸۰۰ نفر پرسنل حدود ۶۰۰ نفر با ورزش ارتباط دارند و یا ورزشکار هستند و این آمار نشانگر کمبود فضای ورزشی موجود در شرکت است .

مهندس بلبل آبادی مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان نیز دراین مراسم با اشاره به جمله عمومی آرمان مشترک شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان تحت عنوان ” اخلاق مدار در روابط انسانی و نوآور در صنعت برق کشور ” گفت : جمله عمومی آ رمان مشترک برق گیلان با یک رویکرد سیستماتیک و با پشتوانه خوبی تهیه شده است و کاربردهای بسیار فراوانی از جمله حتی در امر ورزش دارد. مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان به مصداق جمله عمومی آرمان مشترک با ورزش اشاره کرد و افزود : بهره گیری از کارکنان کارآمد و توانمند با سلامت جسمی و تندرستی آنان مرتبط بوده که این موضوع هم با مباحث ورزشی امکانپذیر است و در بحث نوآوری نیز به طبع نیروی انسانی و کارکنانی که دارای سلامت روح و شادابی و با تفکرات سالم هستند امکان بروز خلاقیت های خاص ازآنان متصور خواهد بود که همه این موارد نیز مرتبط با امر ورزش است . وی با اشاره به رویکرد جدید این شرکت گفت : از بدو تصدی به عنوان مدیر عامل همواره بر اساس رویکرد جدید و با نگاه ویژه در کاهش مشکلات اقدام شده است و هیچگونه کم فروشی یا کوتاهی نشد . وی افزود : حال اگر امکانات موجود پاسخگوی همه خواسته ها نبود ، با اینکه حجم خواسته ها بسیار زیاد بود ، اقدامات لازم متناسب با امکانات صورت گرفت .

مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان از برگزار کنندگان مسابقات تشکر و قدر دانی کرد و افزود : آقای احمدی مسئول برگزاری این مسابقات و واحد ورزش و دیگر همکاران برای برگزاری این مسابقات زحمات زیادی را متحمل شدند که از همه آنان تشکر و قدر دانی می شود .

ارسال شده در پنجشنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱:۳۲ بعدازظهر
کد خبر: 42
آخرین خبر ها
گزیده خبرها