رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گیلان شد
نماینده سابق مجلس آستارا ؛

رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گیلان شد

اسرار امروز.فرهاد دلق‌پوش نماینده سابق شهرستان آستارا طی حکمی از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت به عنوان رئیس سازمان این وزارتخانه در استان گیلان منصوب شد.

فرهاد دلق‌پوش نماینده سابق شهرستان آستارا طی حکمی از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت به عنوان رئیس سازمان این وزارتخانه در استان گیلان منصوب شد. وی یک دوره نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی بوده است و علاوه بر آن جانشینی معاون وزیر صنعت معدن و تجارت،عضویت در هیأت مدیره شرکت پایانه‌های نفتی ایران، عضویت در هیأت مدیره منطقه ویژه اقتصادی و تجاری خلیج فارس، معاون فرهنگی و معاون اداری مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان و ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های آستارا و صومعه سرا را در کارنامه خود دارد. دلق پوش متولد 1347 و دانش آموخته دکترای فلسفه تعلیم و تربیت از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران است.

رئیس جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان در آیین معارفه خود با تاکید بر اینکه برای سرمایه گذاران فرش قرمز پهن می کنم ،گفت: قدم بخش خصوصی روی چشم ما است و برای سرمایه گذار فرش قرمز پهن می کنیم و برایش امنیت ایجاد می کنیم تا استانی نمونه درحوزه صنعت و معدن داشته باشیم.

وی با تاکید بر تکریم ارباب رجوع افزود: به عنوان یک گیلانی این تعهد را دارم که آن چه منشور اخلاقی و وظیفه ذاتی ما است به عنوان یک وظیفه مدیریتی و انسانی و ایرانی و گیلانی انجام دهم تا شاهد رشد و شکوفایی و بالندگی در تمام استان باشیم.

دلق پوش در ادامه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری،یادآور شد: حمایت قاطع از بخش خصوصی و سرمایه گذاران در اولویت برنامه های ما قرار دارد و در این زمینه اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال را مدنظر خواهیم داشت.

وی افزود: ۴۰ درصد مسئولیت ایجاد اشتغال بر عهده ما است و ما با توجه به پتانسیل ها و قابلیت های استان برای بیش از آن ظرفیت سازی می کنیم.

رئیس جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان در پایان گفت: تلاش می کنیم همه موانع تولید و اشتغال رفع شود و این امر با اراده جمعی قابل تحقق است و با شفاف سازی، راستی آزمایی، قانون مداری و صداقت در راستای تحقق آن گام برمی داریم.

ارسال شده در یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۸ قبل‌ازظهر
کد خبر: 7414005
آخرین خبر ها
گزیده خبرها