سید عیسی مهدوی فرماندار شهرستان رشت: پست هایی که امروز در اختیار ماست امانتی است که نباید به آنها دل بست

سید عیسی مهدوی فرماندار شهرستان رشت: پست هایی که امروز در اختیار ماست امانتی است که نباید به آنها دل بست

دکتر محمد علی نجفی استاندار گلان با پیشنهاد فرماندار شهرستان رشت ،محمد علی ویشکایی یکی از نیروهای توانمند فرمانداری شهرستان رشت را با 28 سال سابقه فعالیت به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان رشت منصوب کرد و سکان هدایت امور این بخش وسیع را تحویل وی داد.کمتر کسی هست که محمد علی ویشکایی را در شهرستان رشت و استان نشناسد.فردی صبور و با اخلاق اسلامی که کارنامه قابل قبولی در دوران فعالیت 28 ساله خود دارد. وی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در رشته جغرافیا و برنامه ریزی روستایی در سال 1387 است.

سرپرست حوزه معاونت برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری به مدت 9 ماه در سال 1387، مدیر نمونه سواحل شمال کشور در سال 1390 و تقدیر شده از سوی قائم مقام وزیر کشور،مدیر برتر و کسب رتبه اول در استانهای شمالی در سالهای 1387-1381، کارشناس برجسته سال 1384 ، کارشناس نمونه در سالهای 1389-1381، مدیر سواحل شهرستان و دبیر ستاد سلامت دریا به مدت 17 سال،مسئول پشتیبانی انتخابات شهرستان در طول حداقل 10 دوره انتخابات ،رییس کمیته ارزیابی عملکرد ستاد تسهیلات سفر به مدت 5 سال، مسئول پیگیری پروژه های عمرانی ( شهری و روستایی ) حوزه شهرستان به مدت 8 سال ،مسئول پیگیری حوادث برف 83 و 86 و آب گرفتگی سطح شهرستان

،حضور داوطلبانه بسیجی در جبهه طی 2 مرحله ، رییس کارگروه برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری شهرستان به مدت مدت 8 سال از جمله سوابق وی در طول سالهای گذشته می باشد.

اولین جلسه شورای اداری بخش مرکزی شهرستان رشت با حضور سید عیسی مهدوی فرماندار شهرستان رشت،منا ابروفراخ معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان رشت،محمد علی ویشکایی بخشدار بخش مرکزی شهرستان رشت ،اعضای شورای اسلامی و دهیاران بخش مرکزی شهرستان رشت برگزار شد. سید عیسی مهدوی فرماندار شهرستان رشت با گرامی داشتن ایام فاطمیه و توصیه برای نگه داشتن حرمت این ایام، بابت تلاشها و پیگیری دهیاران و شوراهای بخش مرکزی در اهتمام مستمر مشکلات و آبادانی روستاها تقدیرو تشکر نمود.

وی در جمع دهیاران و شوراهای اسلامی بخش مرکزی ضمن معرفی محمد علی ویشکایی به عنوان بخشدار جدید بخش مرکزی شهرستان رشت گفت: این پست های که امروز در اختیار ماست امانتی است که نباید به آنها دل بست و این را باید فرصتی برای خدمت به مردم از سوی خداوند بدانیم و به نحو احسن از این فرصت استفاده کنیم.

فرماندار رشت افزود: سر کار خانم ابروفراخ و آقای محمد علی ویشکایی در ارائه خدمات به مردم و همکاری با شراهای اسلامی و دهیاران تلاش بیشتری خواهند کرد و اگر پیشرفت عمرانی هم در این بخش داریم صرفا به دلیل همت و حضور شما اعضای محترم شوراها و دهیاران است.

مهدوی تاکید کرد:اگر روزی صدای عزیزان شوراها و دهیاران را نشنوم خودم تماس می گیرم و از وضعیت آنها و مردم منطقه می پرسم.

وی گفت :آبادانی روستاها پایه و اساس کار ماست و اگر به توسعه روستایی بپردازیم اصل کار توسعه کشور شکل خواهد گرفت و باید تلاش کنیم توسعه روستایی در اولویت کارقرارگیرد.

و در پایان از کمک و همراهی همه دهیاران و شوراها در همه عرصه ها ، عمرانی و ....تشکر نمود. گفت اگر موفقیتی حاصل کار ماست از کمک و یاری جلو دارکار که دهیاران وشوراهای اسلامی هستند است.

ارسال شده در شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۴ قبل‌ازظهر
کد خبر: 47
آخرین خبر ها
گزیده خبرها