ایران برای تمام گزینه‌های زیر و روی میز آماده است
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس:

ایران برای تمام گزینه‌های زیر و روی میز آماده است

اسرارامروز. با موضع اخیر ترامپ نسبت به برجام، چهره‌ واقعی آمریکا برای دنیا مشخص شد.

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران کشوری است که به برکت خون شهدا آمادگی تمام گزینه‌های زیر و روی میز را داشته و خود نیز گزینه دارد، گفت: حضور ایران در مذاکرات هسته‌ای و پایبندی به برجام نشان‌داد که آمریکا یک کشور بهانه‌گیر بوده و ایران نیز به‌دنبال دست‌یابی به بمب هسته‌ای نیست.

وی با بیان اینکه ایران کشوری صلح جو و در پی تحقق آن در منطقه است، افزود: با موضع اخیر ترامپ نسبت به برجام، چهره‌ واقعی آمریکا برای دنیا مشخص شد. اگر به هر دلیل برجام ادامه پیدا کرد که هیچ، در غیر این‌صورت باید دانست که بسیاری از کشورهای دنیا آمریکا را همراهی نخواهند کرد چون معتقدند تحریم این کشور عقده‌های سیاسی است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس دهم با بیان اینکه با شرایط بوجود آمده، ایران توانسته اقتصاد مقاومتی را تا حدی محقق کند، تصریح کرد: در هر صورت با خروج آمریکا از برجام همراهی مردم با حاکمیت و دولت بیش‌تر خواهد شد، زیرا می‌دانند که ایران تمامی راه‌ها را رفته و این رویکرد صرفا زورگویی است که مردم هرگز زیر بار آن نمی‌روند.

جعفر زاده ایمن آبادی با تاکید بر اینکه کشورهای دیگر نیز همچون گذشته آمریکا را همراهی نمی‌کنند، ادامه داد: نگاه سایر کشورهای نیز چنین خواهد بود که ایران همه راه‌ها را رفته و هر چه شما خواستید انجام داد بنابراین بد عهدی آمریکا برای همگان روشن خواهد شد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: خروج آمریکا از برجام بدون مشکل نیست، اما قطعا ایران به سمت رشد و تعالی بیشتر خواهد رفت.

ارسال شده در سه‌شنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۱ بعد از ظهر
کد خبر: 1340362
آخرین خبر ها
گزیده خبرها