گردشگران در ایام نوروز از خدمات  دفتر جذب سرمایه گذاری ستاد خدمات سفرمنطقه آزاد انزلی رضایت داشتند

گردشگران در ایام نوروز از خدمات دفتر جذب سرمایه گذاری ستاد خدمات سفرمنطقه آزاد انزلی رضایت داشتند

درایام تعطیلات نوروزی سالجاری دفتر خدمات سرمایه گذاری ستادخدمات سفر این سازمان به منظورپاسخگویی و جذب سرمایه گذاران در فاز تجارت و گردشگری، خدمات و اطلاعات مورد نیاز را به مراجعین مرتبط با حوزه اقتصادی این سازمان ارائه کرد. به گزارش مدیریت روابط عمومی واموربین الملل سازمان منطقه آزادانزلی،اطلاعات و فرمهای لازم درخصوص فرآیندهای سرمایه گذاری ،ثبت شرکت، فعالیت اقتصادی، تجاری، تولیدی به گردشگران حاضر در فاز تجارت و گردشگری منطقه در این دفتر ارائه شد و علاوه براین خدمات ،هماهنگی های صدور مجوزهای مرتبط با حوزه فعالیت معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری نیز انجام گردید.

معرفی فرصت های سرمایه گذاری ،ظرفیت ها و ویژگیهای های منطقه آزاد انزلی و ارائه توضیحاتی در خصوص مزیت های خلق شده در این منطقه آزاد توسط مدیران و کارشناسان معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری این سازمان از دیگر اقدامات این دفتر در ایام تعطیلات نوروزی بود که با استقبال گردشگران و مسافرین منطقه مواجه شد. فعالیت این دفتر به عنوان یک حرکت جدید در ارائه خدمات مختلف به گردشگران به منظور تسریع و تسهیل در ارائه خدمات سرمایه گذاری ، از سوی این سازمان در دوره تعطیلات نوروزی از 27 اسفندماه گذشته آغاز و تا سیزدهم فروردین ماه سالجاری ادامه داشت.

گفتنی است نمایندگان معاونت اقتصادی سازمان در ستاد خدمات سفر منطقه آزاد انزلی در راستای ارائه جاذبه ها و مزایای سرمایه گذاری در دوران تعطیلات نوروزی به صورت تمام وقت مشغول به فعالیت بودند تا با حضور در این دفتر زمینه انجام خدمات لازم و مورد نیاز علاقمندان به سرمایه گذاری در این منطقه فراهم شود.

ارسال شده در دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۶ قبل‌ازظهر
کد خبر: 50
آخرین خبر ها
گزیده خبرها