بیش از نیمی از جلسه های فرمانداری بایستی با مردم باشد
استاندار گیلان:

بیش از نیمی از جلسه های فرمانداری بایستی با مردم باشد

اسرارامروز.استاندار گیلان در مراسم تکریم فرماندار سابق و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان رشت گفت:هیچ نهادی حتی نهادهای نظامی از پاسخگویی به مردم مستثنی نیستند.مردم نامحرم نیستند.

دکتر مصطفی سالاری استاندار گیلان در مراسم تکریم فرماندار سابق و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان رشت با اشاره به وظیفه مسئولین در برابر مطالبات و شکایات مردم ،گفت:همه ما در قبال امور مردم از جمله معیشت، آموزش و آزادی بیان مسئول هستیم و باید با حضور در بین مردم به مطالبات و شکایاتشان توجه کنیم. به گزارش اسرار امروز، وی در این مراسم که با حضور معاون سیاسی استانداری گیلان ،بخشداران و جمعی از مسئولین در سالن جلسات فرمانداری رشت برگزار شد، افزود: مردم باید به راحتی به ما دسترسی داشته باشند  و هیچ نهادی حتی نهادهای نظامی از پاسخگویی به مردم مستثنی نیستند. اگر انتقادی وجود دارد باید با صدای بلند بگوییم و انتقاد دستگاه ها از یکدیگر ضعف آن دستگاه محسوب نمی شود .

استاندار گیلان با تاکید بر اینکه عملکرد مثبت مدیران منجر به پویایی جامعه و رضایتمندی مردم از انقلاب می شود،خاطرنشان کرد: اگر خدشه ای در امید مردم وارد شود، ضعف از همه ماست و از عملکرد ما نشات می گیرد .همه برای تقویت امید مردم وظیفه داریم.

سالاری با اشاره به استفاده از ظرفیت نمایندگان ،یادآور شد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی، در دسترس ترین افراد برای مردم هستند و به عنوان یک ظرفیت، می توانند حرف ها و گلایه های مردم را دریافت و به ما منتقل کنند.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با اشاره به اینکه مردم نامحرم نیستند،خاطرنشان کرد: مردم کارفرما و مسئولان ، خادم مردم هستند و همه کسانی که از خزانه دولت حقوق می‌گیرند در واقع حقوق بگیر مردم هستند.

استاندار گیلان با بیان اینکه بیش از نیمی از جلسه های فرمانداری بایستی با مردم باشد و دولتی ها فقط نباید در جلسات کنار هم بنشینند، اظهار کرد: باید حرف های مردم را بشنویم و برای رفع نارضایتی ها، پی گیری های لازم را داشته باشیم و هیچ کاری لازم تر از این نداریم.

استاندار گیلان در پایان سخنانش با بیان این که با همت جمعی مشکلات جامعه رفع می شود از همه نهادهای قضایی، ائمه جمعه و قوای سه گانه در استان درخواست کرد  که با روحیه تعامل و کارکردن برای مردم دست به دست هم دهند و برای رفع مشکلات تلاش کنند.

در پایان این مراسم ضمن قدردانی از سیروس شفقی فرماندار سابق رشت ، سید محمد احمدی به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان رشت معرفی شد.

لازم به یادآوری است سید محمد احمدی پیش از این فرمانداری رودبار و لاهیجان را در کارنامه خود دارد. 

ارسال شده در یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱:۲۰ بعدازظهر
کد خبر: 6207426
آخرین خبر ها
گزیده خبرها