شرکت برق منطقه ای گیلان، شرکتی برنامه محور و سیستماتیک است
مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای استان گیلان:

شرکت برق منطقه ای گیلان، شرکتی برنامه محور و سیستماتیک است

اسرارامروز.هشتمین جلسه کمیسیون توسعه مدیریت شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان درخصوص آسیب شناسی محورهای عمومی ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۵ برگزار شد.

هشتمین جلسه کمیسیون توسعه مدیریت شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان درخصوص آسیب شناسی محورهای عمومی ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۵ با حضور عظیم بلبل آبادی مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان، ارزیابان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان ، معاونین و مدیران در سالن کنفرانس شرکت برگزار شد. 

به گزارش اسرار امروز، در این جلسه مهندس بلبل آبادی با اشاره به اینکه ارزیابی فرصتی است برای شرکت در راستای تعالی و انجام بهینه امور ، گفت: برای اینکه در ارزیابی های مختلف بتوانیم مسیر بهبود ، سرآمدی و کارآمدی شرکت را بهبود ببخشیم باید تعامل بیشتری با دستگاههای ذیربط داشته باشیم و دیدگاهها و پیشنهادات ارزیابان را مد نظر قرار دهیم. در دو سال اخیر شرکت توانست در چندین ارزیابی، رتبه های برتر را کسب کند که این موضوع بیانگر این است که شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان، شرکتی برنامه محور و سیستماتیک است.

آقای عسگرپور رئیس گروه نوسازی اداری و مدیریت عملکرد سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان در خصوص ارزیابی گفت: هدف از ارزیابی، سنجش واقعیتها است. اینکه چقدر یک سازمان در رسیدن به اهداف خود موفق بوده است و اگر در رسیدن به اهداف خود دچار مشکلات و محدودیت هایی بوده است، بتوانیم به سازمان در رسیدن به اهدافش با ارائه راهکار کمک کنیم.

ارسال شده در شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۸:۵۷ بعدازظهر
کد خبر: 3460674
آخرین خبر ها
گزیده خبرها