روابط‌عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در رتبه  سه استان نخست کشور
برای ششمین دوره متوالی و هشتمین بار؛

روابط‌عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در رتبه سه استان نخست کشور

اسرارامروز.روابط‌عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان برای ششمین دوره متوالی، موفق به کسب رتبه برتر عملکرد خبری و زیرپرتال از سوی مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرارامروز، مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به‌صورت فصلی و سالیانه به ارزیابی عملکرد روابط عمومی‌های ادارات تابعه این وزارت‌خانه در دو بخش زیرپرتال و خبر می‌پردازد. بر اساس آخرین ارزیابی صورت‌ گرفته از سوی این مرکز، تارنمای اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان برای ششمین دوره متوالی و در مجموع هشتمین بار، موفق به کسب رتبه نخست در میان تارنماهای استانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شده است.

بنا بر این گزارش، در بخش زیرپرتال، استان گیلان به همراه استان‌های سمنان و خراسان شمالی با کسب نمره ١٠٠ به عنوان برترین زیرپرتال‌های استانی شناخته شدند.

در بخش عملکرد خبری نیز، روابط‌ عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان توانست با امتیاز ٩٦ و تنها یک امتیاز اختلاف بعد از استان خوزستان به رتبه دوم دست یابد.

بر اساس این گزارش؛ طی سال ١٣٩٦، تعداد یک‌هزار و ٦٥٣ خبر در تارنمای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان منتشر شد که نسبت به سال پیش از آن از رشد ١٠ درصدی برخوردار بوده است. همچنین در مدت مذکور، ١٠٦ گزارش تصویری نیز در این تارنما به نمایش گذاشته شده است.

شایان ذکر است؛ بر اساس اطلاعات سایت جهانی الکسا، تارنمای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به عنوان پربازدیدترین زیرپرتال استانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی محسوب می‌شود

ارسال شده در شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۳ بعدازظهر
کد خبر: 0057212
آخرین خبر ها
گزیده خبرها