به مناسبت هفته تربیت بدنی 4 زمین چمن مصنوعی افتتاح می‌شود
مدیرکل ورزش و جوانان گیلان:

به مناسبت هفته تربیت بدنی 4 زمین چمن مصنوعی افتتاح می‌شود

اسرار امروزمدیرکل ورزش و جوانان گیلان گفت: هم اکنون 41 پروژه ورزشی نیمه تمام در سطح استان گیلان وجود دارد که برخی‌ها در حال تکمیل هستند و تعدادی هم به دنبال تخصیص اعتبارشان هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از ایسنا، مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با اشاره به فرارسیدن هفته تربیت بدنی، اظهار کرد: به مناسبت فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش چهار زمین چمن مصنوعی با اعتباری بالغ بر 80 میلیارد ریال در شهرستان‌های آستارا، رشت و آستانه اشرفیه افتتاح افتتاح می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان افزود: تمام اعتبارهای هزینه شده برای این چهار پروژه از محل استانی، ملی و وزارت ورزش بوده که در روزهای هفته تربیت بدنی با حضور مسئولان استانی به بهره برداری می‌رسد.

وی ادامه داد: هم اکنون 41 پروژه ورزشی نیمه تمام در سطح استان گیلان وجود دارد که برخی‌ها در حال تکمیل و تعدادی هم با حمایت و رایزنی‌های نمایندگان مجلس و مسئولان ارشد استانی به دنبال تخصیص اعتبارشان هستیم.

بخشی تصریح کرد: بدون تردید با راه اندازی این تعداد از پروژه‌ها هم به سرانه فضاهای ورزشی استان افزوده می‌شود و هم بستری مناسب برای جذب بیشتر مردم به ورزش فراهم می‌شود.

ارسال شده در یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۰ قبل‌ازظهر
کد خبر: 2740658
آخرین خبر ها
گزیده خبرها