دولت خسته ‌است / بسیاری از خانواده‌ها ‌با سیلی صورت خود را سرخ نگه داشته‌اند
علی زاکانی :

دولت خسته ‌است / بسیاری از خانواده‌ها ‌با سیلی صورت خود را سرخ نگه داشته‌اند

اسرار امروزعلی زاکانی در حاشیه ثبت‌نام انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در ستاد انتخابات استان در فرمانداری قم اظهار داشت: آنچه در کشور محل آسیب بوده وجود دولتی خسته و بدون کارکرد و در کنار آن، مجلسی بی‌تفاوت است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از تسنیم ، علی زاکانی در حاشیه ثبت‌نام انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در ستاد انتخابات استان در فرمانداری قم اظهار داشت: آنچه در کشور محل آسیب بوده وجود دولتی خسته و بدون کارکرد و در کنار آن، مجلسی بی‌تفاوت است.

وی با بیان اینکه افراد دغدغه مند در مجلس فعلی در اقلیت هستند، ابراز کرد: مجلس فعلی اکثر مسیرهایی که خواست ملت بوده دنبال نمی‌کنند و به‌عکس به مجلس وکیل الدوله به جای وکیل مردم بودن تبدیل‌شده است.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم با رأی اعتماد مردم به مجلس آینده راه پیدا کنیم  و با همکاری‌ها مجلسی بسازیم که با توجه به اولویت‌های اقتصادی مردم، گره از کار آنان باز کند و بتوانیم با اقتداری منطقی، مدیریتی مبتنی بر دانش و با تکیه بر حوزه و دانشگاه، مجلسی سرآمد در حوزه قانون‌گذاری باشد.

وی با تأکید بر اینکه بسیاری از خانواده‌ها امروز با سیلی صورت خود را سرخ می‌کنند، تصریح کرد: فوریت امروز کشور اقتصاد و معیشت است و در کنار آن مسائل فرهنگی و معضلات اجتماعی قرار دارد که باید با استفاده از ظرفیت‌های حوزه و دانشگاه گره‌ای از کار و زندگی مردم باز شود.

زاکانی مشکل امروز کشور را زیادی امکانات و سوءاستفاده برخی افراد از این امکانات دانست و گفت: باید در برابر افرادی که مال مردم را می‌بلعند محکم ایستاد تا بتوانیم در کنار توسعه کارهای اقتصادی، معیشتی و اشتغال در جهت محدود کردن سوءاستفاده کنندگان از سفره مردم تلاش کنیم.

ارسال شده در دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۱ بعد از ظهر
کد خبر: 9214342
آخرین خبر ها
گزیده خبرها