دانش آموزان کرونا گرفتند
اصرار وزارت آموزش و پرورش کار دست دانش آموزان داد!

دانش آموزان کرونا گرفتند

اسرار امروزبا حکم قضایی مدارس شهرستان ملکشاهی تعطیل شد/ رییس آموزش پرورش شهرستان احضار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از برنا ، اگر چه قرار بود سلامت دانش آموزان در اولویت قرار گیرد و قبل از بازگشایی مدارس الزامات  لازم فراهم شود، اما هنوز بازگشایی بسیاری از مدارس کشور در کلانشهرها بطور کامل صورت نگرفته، متاسفانه علیرغم واکسیناسیون دانش آموزان به نقل از سرپرست وزارت آموزش و پرورش،کرونای چند تن از دانش آموزان یک مدرسه در روستای گنبد ملکشاهی با 760 خانوار خبرساز شد.

بعد از جواب مثبت تست پی سی آر آنان، معاونت قضایی شهرستان سریعا به این موضوع ورود و دستور تعطیلی مدارس را بعد از احضار رییس آموزش پرورش شهرستان به ایشان ابلاغ و بعنوان مدعی العموم دستور اجرای فوری آن را صادر نمود.

 این روستا در استان ایلام واقع شده و معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام در این راستا اعلام کرد: این فضای آموزشی تعطیل شد .

.گفته می شود که بر اساس دستورالعمل ستاد کرونا چنانچه دانش آموزان دارای علائم کرونا باشند، نباید به مدرسه مراجعه و چنانچه تست آنها مثبت اعلام شود، مدرسه تعطیل خواهد شد.

لازم به ذکر است از ابتدای مهرماه نحوه آموزش دانش آموزان در مدارس مناطق روستایی و عشایری بصورت حضوری بوده و بر اساس اعلام آموزش و پرورش فعالیت مدارس مناطق شهری در مقاطع متوسطه اول و دوم با جمعیت زیر ۳۰۰ نفر از نیمه آبان ماه حضوری خواهد بود!

ارسال شده در دوشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۹:۰۴ قبل از ظهر
کد خبر: 8811377
آخرین خبر ها
گزیده خبرها