به مناسبت روز خبرنگار بخشدار خمام از فعالان عرصه رسانه تجلیل کرد

به مناسبت روز خبرنگار بخشدار خمام از فعالان عرصه رسانه تجلیل کرد

علیرضا مسچیان به مناسبت 17 مرداد و روز خبرنگار از فعالان عرصه رسانه تقدیر کرد. در این نشست صمیمی وی با تبریک روز خبرنگار و ایام دهه کرامت گفت: خبرنگاران در صف اول انتشار اخبار و اطلاعات به افکار عمومی هستند.

وی ضمن گرامیداشت شهدای خبرنگار یادآور شد: شهید آوینی واقعا صفت شهید اهل قلم برای او زیبنده است و خبرنگاران باید شهید آوینی را در توجه به معنویات و شخصیت و فرهیختگی سر لوحه خود قرار دهند.

مسچیان در خصوص شیوه های توطئه دشمن برای تنزل سطح اطلاعات مردم در کشور گفت: دشمنان در این زمینه بسیار کوشیدند اما تاکنون موفق نشده اند.

بخشدار خمام افزود: مردمان کشور ما فرهیخته اند و زیر سایه حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره همراه نظام بوده اند و حضور در راهپیمایی ها به مناسبت های مختلف شاهدی بر این ادعاست.

مسچیان در ادامه افزود:اصحاب رسانه بدون هیچ چشم داشتی عملکرد مسئولین را به اطلاع عموم می رسانند و در مقابل هرگونه کم و کاستی با انتقادهای سازنده خود مسئولین را در اجرای وظایف خود یاری می کنند.

بخشدار خمام در ادامه با تاکید بر اینکه انتقاد سازنده در رسیدن به اهداف نقشی موثر دارد ،یادآور شد:از انتقادات سازنده استقبال می کنیم و انتقاداتی که باعث شود مشکلات مردم حل شود زمینه رشد و توسعه همه جانبه جامعه را فراهم می آورد.

وی در پایان از خبرنگاران خواست تا اگر انتقادی دارند مطرح کنند.یکی از خبرنگاران در این نشست اعلام کرد از سال 1390 تاکنون اولین بار است که بخشداری خمام از خبرنگاران تقدیر می کند. وی ضمن تقدیر از برپایی چنین نشست صمیمی از سوی بخشدار خمام به بیان بعضی مطالب مربوط به بخش خمام پرداخت.

در پایان این مراسم بخشدار خمام از زحمات خبرنگاران قدردانی کرد.

لازم به یادآوری است که بخشدار خمام از فرزندان شاهد است و در طول مدت کوتاهی که سکان بخشداری خمام را در دست گرفت توانست با گشاده رویی در قلب مردم خمام برای خود جایی باز کند و همیشه پاسخگوی سوالات خبرنگاران است.

ارسال شده در جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۰ بعدازظهر
کد خبر: 100
آخرین خبر ها
گزیده خبرها