55 پروژه بخش خمام با اعتبار 80 میلیارد ریال در هفته دولت به بهره برداری می رسد

55 پروژه بخش خمام با اعتبار 80 میلیارد ریال در هفته دولت به بهره برداری می رسد

علیرضا مسچیان بخشدار خمام در جلسه شورای اداری این بخش ضمن گرامیداشت هفته دولت با اشاره به یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر ،گفت:با تلاش مسئولین ،دهیاران و شوراهای اسلامی بخش خمام علیرغم تنگناهای اعتباری موجود 55 پروژه با اعتبار 80 میلیارد ریال در بخش خمام در هفته دولت به مردم هدیه خواهد شد.

بخشدار خمام افزود:این پروژه ها در بخش راه روستایی،برق،شهرداری،ساخت مدرسه،مرکز بهداشت و... می باشد.

نماینده عالی دولت در بخش خمام یادآور شد:با توجه به شرایط اعتباری موجود توانستیم 25 درصد به سرجمع اعتبارات بخش اضافه کنیم.

مسچیان خاطرنشان کرد: مردم عزیز و شریف بخش خمام به اینکه ما در خصوص اعتبارات با کمبود روبرو هستیم واقفند و اگر در بعضی مواقع با مشکلات برخورد می کنند با گشاده رویی مسئولین و توضیحاتشان قانع خواهند شد.

بخشدار خمام تصریح کرد::مسئولین نمی توانند به طور مطلق ادعا کنند که موفق هستند و به هر دلیل اگر مشکلاتی هم داریم می پذیریم و برای رفع آن با امکانات و اعتبارات موجود از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

وی به مسئولین بخش خمام توصیه کرد که باید آستانه تحمل خود در برابر انتقادات را بالاببرندو افزود: تمام رئوسای ادارت بخش ،دهیاران تلاش خود را برای پاسخگویی به انتقادات سازنده خبرنگاران بکار ببندند و با سعه صدر و آرامش به سوالاتی که در حیطه وظایفشان باشد پاسخ دهند.

در ادامه این جلسه رییس جدید اداره ثبت احوال ،کمیته امداد و سرپرست جدید پلیس راه رشت انزلی معرفی شدند.

در پایان این جلسه برخی از مسئولین و رئوسای ادارات بخش خمام مطالبی را عنوان کردند.

ارسال شده در دوشنبه ۰۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۷:۲۵ قبل‌ازظهر
کد خبر: 108
آخرین خبر ها
گزیده خبرها