خانه مطبوعات گیلان با اکثریت آرای هیئت مدیره به استعفای بازرس خانه مطبوعات رای مخالف داد

خانه مطبوعات گیلان با اکثریت آرای هیئت مدیره به استعفای بازرس خانه مطبوعات رای مخالف داد

در دهمین جلسه خانه مطبوعات گیلان اعضا ی هیات مدیره پس از قرائت نامه استعفا و شنیدن دفاعیات و گله مندیهای حسن سامری بازرس این تشکل صنفی به اتفاق آراء با استعفای وی مخالفت و بنا به درخواست جمعی از خبرنگاران و مدیران مسوول نشریات خواستار ادامه همکاری ایشان با خانه مطبوعات شدند.
حسن سامری علیرغم اصرار بر استعفا کمافی سابق در منصب بازرس خانه مطبوعات گیلان باقی ماند.

ر این راستا حسن سامری بازرس خانه مطبوعات در یک گفتگو ضمن پافشاری بر مواضع پیشین خود مبنی بر وجود تخلفات اساسنامه ای در این خانه اظهار کرد: هرچند استعفای بنده رد شده است اما هیات مدیره خانه مطبوعات استان گیلان اگر از تذکرات بازرسان بی تفاوت بگذرد بر استعفای خود پافشاری خواهم کرد زیرا خود را در برابر اعتمادی که اعضای خانه مطبوعات به اینجلنب کردند مسئول می دانم و برای احقاق حق آنها کوتاه نخواهم آمد.

وی افزود: عملکرد تک محوری برخی اعضا بدون مصوبه هیات مدیره یکی دیگر از ایرادات بنده به این خانه بود که متاسفانه این روزها گریبانگیر اکثر تشکل های صنفی است.

سامری در ادامه بیان کرد: بنده شدیدا بر مواضع پیشین خود مصر بوده و با رد استعفای بنده ،نمی توانند مرا از ادامه راه خود بازبدارند و بنده همچنان به اجرای درست مفاد اساسنامه خانه مطبوعات تاکید دارم.

وی در پایان اشاره کرد: امیدوارم فضای خانه مطبوعات با حضور جوانان ماهر و خبرنگاران زبده ای که در این عرصه در گیلان کم نداریم بهبود یافته و عرصه خبر به عرصه ای برای جولان سوء استفاده کنندگان تبدیل نشود.

ارسال شده در سه‌شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۸:۳۰ قبل‌ازظهر
کد خبر: 122
آخرین خبر ها
گزیده خبرها