محمد حسین قربانی نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه: شما چه‌کاره هستید که برای نماینده ولی‌فقیه تعیین و تکلیف می‌کنید ؟

محمد حسین قربانی نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه: شما چه‌کاره هستید که برای نماینده ولی‌فقیه تعیین و تکلیف می‌کنید ؟

نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه در جریان استعفای مسئول دفتر آیت‌الله قربانی برخی افراطی‌گری کردند گفت: برخی می‌خواهند برای نماینده ولی‌فقیه تعیین و تکلیف کنند و من به این‌گونه افراد اخطار می‌کنم. به گزارش آستان خبر، محمدحسین قربانی با اشاره به باز شدن فضای سیاسی جدید در استان گیلان اظهار داشت: رئیس دفتر آیت‌الله قربانی نماینده ولی‌فقیه در گیلان با یک سری موارد حقوقی و قانونی مواجه که این امر منجر به استعفای وی شد. وی با اشاره بر اینکه آیت‌الله قربانی با درایت این استعفا را پذیرفته است، افزود: متأسفانه در جریان این استعفا شاهد بسیاری از بداخلاقی‌ها و افراط گری ها توسط بعضی‌ها در استان گیلان شدیم.

وی با اشاره به اینکه این افراط گری ها از سوی کسانی است که نه اصالت گیلانی بودن دارند و نه اصل و نسبی و خود را وارث نیروهای ارزشی گیلان می‌دانند، گفت: من به‌عنوان یک نیروی حزب‌اللهی، ارزشی، کسی که جانباز جنگ تحمیلی بوده، کسی که ۵۷ ماه از عمر خود را در جنگ گذرانده و به‌عنوان یک برادر شهید اعلام می‌کنم این‌گونه افراد از خوارج زمانه هستند.

قربانی بابیان اینکه این افراد مردمانی هستند که جلوتر از ولی خود حرکت می‌کنند گفت: این افراد جلوتر از نماینده ولی‌فقیه خود حرکت می‌کنند و تا دیروز حرف‌وحدیث در مورد مسئول دفتر داشتند و امروز برای نماینده ولی‌فقیه تعیین و تکلیف می‌کنند که چرا فلانی را به‌عنوان مسئول دفتر انتخاب کرده است.

وی بابیان اینکه شما چه‌کاره هستید که برای نماینده ولی‌فقیه تعیین و تکلیف می‌کنید افزود: مگر خوارج چه کسانی بوده‌اند؟! جلوتر از امام خود حرکت می‌کردند و من به این‌گونه افراد اخطار می‌کنم.

قربانی با تأکید بر اینکه تا امروز به این مسائل ورود نکرده‌ام گفت: به‌عنوان یک حزب‌اللهی و یک بچه مسلمان اگر یک‌بار دیگر این جسارت‌ها و بی‌ادبی‌ها را شاهد باشم قطعاً خودم اعلام خواهم کرد و در دهان این‌گونه افراد می‌زنم.

وی با قسم یاد کردن به ماه امام حسین (ع) گفت: مگر بچه‌های گیلان مرده‌اند که برخی آدم‌های بی‌ریشه باید به استان بیایند و برای بچه حزب‌اللهی‌های ما تعیین تکلیف کنند؟

نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه اظهاراتش هیچ ربطی به وابستگی خانوادگی با نماینده ولی‌فقیه در گیلان ندارد، افزود: موضع‌گیری من در مقابله با افراطی‌گری‌ها همان موضعی است که در زمان مرحوم آیت‌الله احسان‌بخش داشتم.

ارسال شده در چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۸:۳۷ قبل‌ازظهر
کد خبر: 135
آخرین خبر ها
گزیده خبرها