تاکنون بر دهان چند منافق زده اید که حالا میخواهید بر دهان یک انقلابی بزنید

تاکنون بر دهان چند منافق زده اید که حالا میخواهید بر دهان یک انقلابی بزنید

عضو جبهه متحد اصولگرایان گیلان گفت: نماینده آستانه بگوید چرا بر دهان آن منافقینی که شهید کریمی، شهید انصاری، آیت الله احسانبخش و… را ترور کردند، نزده است که الان می خواهد بر دهان یک فرد انقلابی بزند. علی محمد جلوه در گفتگو با خبرنگار سرویس سیاسی گیلانستان با اشاره به مصاحبه اخیر محمدحسین قربانی نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: چند روزی صبر کردم و منتظر بودم نماینده محترم آستانه از آقای کربلایی و همه نیروهای حزب اللهی گیلان عذرخواهی کنند، فکر می کردم ایشان عصبانی شده و حرفی زده اما بعد متوجه می شوند و عذرخواهی می کنند؛ اما چون دیدم پشیمان نشدند، نکاتی را خدمت ایشان عرض می کنم.

وی با تاکید بر اینکه اگر آقای قربانی بنا دارد پاسخ مطالب کربلایی را بدهد، اول باید مطالب ایشان را درست و با دقت بخواند، تصریح کرد: آقای قربانی گفتند استعفای رئیس دفتر عمویشان به دلیل یک سری موارد حقوقی و قانونی بوده، تقاضا دارم به طور شفاف بگویند این موارد حقوقی و قانون چیست و آیا استعفای اجباری داده اند یا اختیاری بوده است.

وی با بیان اینکه آقای قربانی بگوید در طول تاریخ انقلاب چه زمانی فضای سیاسی استان بسته بوده که الان باز شده است، گفت: این تهمتی است به نظام مقدس جمهوری اسلامی که بگوید در گذشته فضای سیاسی گیلان بسته بود. جلوه با اشاره به اینکه ایشان فرمودند آقای کربلایی برای نماینده محترم ولی فقیه تعیین تکلیف کردند، افزود: اگر یک نیروی مذهبی پیشنهادی به یک شخصیتی بدهد، آیا تعیین تکلیف حساب می شود؟! یعنی اینکار باید اینقدر یک نماینده مجلس را برآشفته و عصبانی کند. مگر در صدر اسلام به پیغمبر(ص) و بعد از آن به امیرالمومنین(ع) پیشنهادی داده نمی شد.

این استاد دانشگاه با تاکید بر اینکه قربانی اتهام افراطی گری و بداخلاقی به آقای کربلایی زده است، ابراز نمود: واقعا بر اساس کدام شاخصه و فرمول و اخلاق این حرف را زده است. از یک نماینده مجلس اصلا چنین انتظاری نمی رود. آیا تهمت زدن و فحش دادن جزئی از اخلاق اسلامی به حساب می آید.

عضو جبهه متحد اصولگرایان گیلان با تاکید بر اینکه لازم است ایشان یکبار دیگر بروند وظیفه قانونی خودشان را مطالعه کنند، اذعان داشت: در هیج جای قانون نیامده که نمایندگان در دفاع از خانواده خود دارای مصونیت هستند و هر حرفی را می توانند بزنند. ایشان که حتما می دانند نظر نیروهای ارزشی، انقلابی، مذهبی، رزمنده، جانباز و حزب اللهی گیلان درخصوص رئیس دفتر سابق نماینده ولی فقیه چه می باشد، پس چرا سخنان خود را به این دلسوزان نسبت می دهد؟

وی با اشاره به اینکه نماینده آستانه اصالت گیلانی نداشتن آقای کربلایی را مورد انتقاد شدید قرار داده است تصریح کرد: آیا اصالت گیلانی داشتن ارزش محسوب می شود و هرکسی اهل قم، مشهد، شیراز، خوزستان و … باشد فردی بی ارزش است؟! “مرجانه” مادر “ابن زیاد” لعنت الله علیه، یک ایرانی بود و “نرجس خاتون” مادر “امام زمان”(عج) اهل روم بود؛ ما کدام را باید ترجیح دهیم؟! جلوه با تاکید بر اینکه این حرف خیلی بچگانه است بگوییم چون فلانی گیلانی نیست نباید حرفی در استان بزند، گفت: یعنی ملاک گیلانی بودن، صرفا تولد در گیلان است؟! آقای کربلایی از اول انقلاب در گیلان است و نماینده شهید بهشتی و شهید باهنر بوده است و ابلاغ مقام معظم رهبری دارد. آیا منطقی و انصاف است که ایشان با این همه سابقه مورد حمله و اتهام قرار گیرند.

عضو جبهه متحد اصولگرایان گیلان با بیان اینکه جا دارد مردم شریف و دلسوز آستانه باید به نماینده خود بابت این تهمت ها تذکر دهند، افزود: آقای قربانی مدعی شده اند که کربلایی اصل و نصب ندارد؛ تقاضا می کنم ایشان بروند از عموی خودشان بپرسند که اصل و نصب کربلایی از کجاست. بعد اصالت خودشان را با اصالت کربلایی مقایسه کنند. ایشان می توانست از جایگاه نمایندگی مردم و یا برادرزاده آیت الله قربانی بودن آن حرف ها را بزند، نه اینکه سخنانش را دغدغه نیروهای رزمنده، حزب اللهی و ارزشی بداند.

این استاد دانشگاه در ادامه خاطرنشان کرد: از همه بالاتر اینکه به آقای کربلایی اتهام “خوارج زمانه” بودن زده است. نماینده آستانه چطور می خواهد جواب خدا را بدهد وقتی با این جرات به کربلایی نسبت خوارج می دهد. مگر نیروهای مذهبی ایران و گیلان آقای کربلایی را نمی شناسند. ایشان بگوید کدام حرفهایی که درمورد رئیس دفتر سابق عمویشان گفته می شود، دروغ و کذب است. وی با اشاره به اینکه آقای قربانی گفته “به عنوان یک حزب اللهی اخطار می دهم و در دهان افراد می زنم”، گفت: ایشان بگویند که قبل از این و در فتنه ۸۸ به چه کسانی اخطار داده و در طول زندگی خود بر دهان چند نفر از منافقین و گروهک های ضد انقلاب زده است که الان می خواهد بر دهان یک فرد انقلابی بزند. آن منافقینی که شهید کریمی، شهید انصاری، آیت الله احسانبخش و… را ترور کردند، چرا بر دهان آنان نزده است.

جلوه همچنین تصریح کرد: در ۸ ماه فتنه تلخ ۸۸ به همه مقدسات دینی و ارزشی ما اهانت شد، شما چرا آن زمان اینقدر عصبانی نشدید و نگفتید بر دهان فتنه گران می زنید. یعنی مشکل رئیس دفتر سابق عمویتان اینقدر ناراحتتان کرده است؟!

وی افزود: از آقای قربانی می پرسم که آیا حرفهای شما مورد رضایت مقام معظم رهبری است؟ شما به جای اینکارها به مشکلات اقتصادی و بیکاری آستانه اشرفیه و استان گیلان رسیدگی کنید. این همه فعالیت های ضد دینی و اسلام ستیز در استان انجام می شود، چرا شما بر آشفته و عصبانی نشدید و نیامدید فریادی بزنید.

عضو جبهه متحد اصولگرایان گیلان با بیان اینکه انتظارمان از نماینده یک شهرستان این است که از سعه صدر، عدالت و دین داری زیادی برخوردار باشد، اظهار کرد: تقاضامندیم آقای قربانی حرفهایی را که زده اند، دوباره بررسی کنند و از آقای کربلایی و همه نیروهای انقلابی گیلان عذرخواهی نمایند.

ارسال شده در چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۹ قبل‌ازظهر
کد خبر: 138
آخرین خبر ها
گزیده خبرها