رد پای حشرات در نان دانشگاه +تصاویر
اتفاقی عجیب در دانشگاه علم و صنعت؛

رد پای حشرات در نان دانشگاه +تصاویر

اسرار امروز. یکی از معضلات دانشگاهی که معمولا دانشجویان با آن رو برو هستند، کیفیت پایین غذا در دانشگاه ها است و این بار کیفیت نان در دانشگاه علم و صنعت خود به یک مسئله تبدیل شده است. چند وقتی ست که دانشجویان این دانشگاه درون نان هایی سلف دانشگاه خود حشرات کوچکی می بینند!

به گزارش پایگاه خبری اسرار امروز و به نقل از «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ یکی از معضلات دانشگاهی که معمولا دانشجویان با آن رو برو هستند، کیفیت پایین غذا در دانشگاه ها است و این بار کیفیت نان در دانشگاه علم و صنعت خود به یک مسئله تبدیل شده است. چند وقتی ست که دانشجویان این دانشگاه درون نان هایی سلف دانشگاه خود حشرات کوچکی می بینند! وجود این حشرات در میان نان به گونه ست که مشخص می شود این حشرات در فرآیند تولید درون خمیر نان وجود داشته اند و این موضوع احتمال خراب بودن آردهای مصرفی نانوایی تولید کننده را به وجود آورده است

گفته می شود نان های مصرفی سلف این دانشگاه در نانوایی که در دانشگاه علم و صنعت وجود دارد، تهیه می شود و همین امر لزوم توجه به طرز تهیه و رعایت بهداشت درون نانوایی های اعم از فرآیند تولید و مواد اولیه آن را، در دانشگاه دو چندان کرده است.

ارسال شده در شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۷:۵۹ بعد از ظهر
کد خبر: 1913268
آخرین خبر ها
گزیده خبرها