تلاش شهردار منطقه 5 شهر رشت برای نجات دانش آموزان مدرسه قلعه سرا از سرما نتیجه داد

تلاش شهردار منطقه 5 شهر رشت برای نجات دانش آموزان مدرسه قلعه سرا از سرما نتیجه داد

محمد تقی عبداللهی شهردار منطقه 5 شهر رشت برای ارائه پاسخ به شهروندان قبل از مدیرکل آموزش و پرورش دست به کار شد و در راستای پیگیری مطالبات اولیای دانش آموزان مدرسه طالقانی قلعه سرا طی تماس تلفنی با دفتر نشریه اعلام کرد: با توجه به شرایط بحرانی دانش آموزان این مدرسه مجبور شدیم با اخذ تعهد نامه مجوز حفاری برای نصب المک گاز را صادر کنیم تا دانش آموزان این مدرسه از سرما و خانواده هایشان از نگرانی نجات یابند.

عبداللهی ضمن اظهار امیدواری در خصوص تحقق تعهدات آموزش و پرورش استان گیلان افزود: در این تهعد نامه قید شده است که عوارض شهرداری این مدرسه تا پایان سالجاری از سوی آموزش و پرورش استان گیلان پرداخت خواهد شد.

لازم به یاد آوری است مدرسه طالقانی قلعه سرا در مرکز استان گیلان قرار دارد که به دلیل عدم پرداخت عوارض شهرداری این مدرسه توسط آموزش و پرورش از نعمت گاز محروم بود و سوز سرما با توجه به قطع سهمیه نفت و جمع آوری بخاریهای نفتی ، جایگزین گرمای کلاسها شده بود که با تلاش مهندس عبداللهی این معضل حل شد .

در حاشیه ...

جناب عبداللهی" اولیای دانش آموزان این مدرسه قدردان لطف شما هستند که بدون دریافت ریالی و فقط با اخذ تعهد ، گرما را به کلاسهای درس این مدرسه هدیه کردید و بلافاصله پس از انعکاس مشکلاتشان در رسانه پاسخگو بودید.

ارسال شده در یکشنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۸ قبل‌ازظهر
کد خبر: 149
آخرین خبر ها
گزیده خبرها