زمزمه برکناری مدیر روابط عمومی شهرداری کلانشهر رشت

زمزمه برکناری مدیر روابط عمومی شهرداری کلانشهر رشت

برخی شنیده ها حاکی از تغییر احتمالی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کلانشهر رشت و جایگزینی محمد رضا علیزاده در این سمت است.

محمد رضا علیزاده بتازگی با حکم شهردار به عنوان جانشین روابط عمومی و امور بین الملل مشغول بکار شده وخود را برای تصدی مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کلانشهررشت آماده می کند. علیزاده دانشجوی دکتری جغرافیای سیاسی است و پیش از این در زمان مدیریت علیرضا حسنی معاون روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت بود.

شنیده ها حاکیست فاطمه قدیمی حرفه که در حال حاضر مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کلانشهر رشت را بر عهده دارد از سمت خود کناره گیری کرده و در یکی از حوزه های دیگر به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

به دلیل سفرهای متعدد خارج از کشور ، خلاء حضور وی در برخی جلسات و نشستهای مرتبط با این حوزه در داخل کشور همانند نشستهای کمیته مدیران روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداریهای کلانشهرهای کشور کاملا احساس می شود. لازم به یادآوری است حتی در بیست و ششمین نشست کمیته مدیران روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداریهای کلانشهرهای کشور که در روزهای 22 و 23 اردیبهشت ماه سالجاری در ارومیه برگزار شد مقرر گردید مدیران روابط عمومی کلانشهر ها، شخصا در نشستها شرکت نموده و از اعزام جانشین و یا نماینده خوداری نمایند. اما سفرهای خارج از کشور مدیر روابط عمومی و روابط بین الملل شهرداری رشت اجازه نداد در بیست وهفتمین نشست مدیران روابط عمومی و امور بین الملل شهرداریهای کلانشهرهای کشور حاضر شود و مسئول دفتر خود را اعزام کرد!!!

ارسال شده در یکشنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۹ بعدازظهر
کد خبر: 153
آخرین خبر ها
گزیده خبرها