استاندار گیلان خبر داد: وزیر صنعت به گیلان سفر می کند

استاندار گیلان خبر داد: وزیر صنعت به گیلان سفر می کند

استاندار گیلان در سی و چهارمین جلسه کارگروه رونق و رفع موانع تولید گفت : 514 واحد صنعتی تا کنون از تسهیلات رونق تولید بهره گرفتند. دکتر محمدعلی نجفی در این جلسه به پرداخت 514 مورد تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی در قالب ستاد اقتصاد مقاومتی تاکنون اشاره کرد و افزود : با پرداخت 333 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی به منظور رفع موانع و رونق تولید در رتبه‌ی دوم کشور قرار داریم.

استاندار گیلان گفت : تعداد واحدهایی که از تسهیلات رونق تولید بهره گرفتند به 514 واحد رسیده است. نماینده عالی دولت در گیلان بر ضرورت اهتمام مدیران عامل بانک‌ها در جهت کمک به رفع مشکلات شرکت‌های بخش خصوصی تأکید کرد و گفت : بسیاری از سرمایه‌گذاران در مقاطع مختلف تلاش می‌کنند با آورده‌ های شخصی و نیز تسهیلات بانکی اشتغال ایجاد کنند که مدیران دستگاه‌ها و بانک‌ها موظف به حمایت از آنان هستند.

وی خاطر نشان کرد : تلاش ما بر این است حتی یک سرمایه گذار هم به جهت عدم حمایت یا سرمایه‌گذاری ناصحیح با مشکل مواجه نشود.

استاندار گیلان با تأکید بر تلاش در جهت ارتقاء وضعیت میزان پرداختی‌ها افزود: باتوجه به اینکه گیلان یک استان کشاورزی است به منظور توسعه‌ی این بخش انتظار ما از مجموعه‌ی بانک کشاورزی در پرداخت تسهیلات و قرار گرفتن در دو رتبه‌ی برتر کشور بیش از این است. وی اظهار داشت : در هفته‌ی آینده با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در گیلان مشکلات و موانع موجود در این حوزه بررسی خواهد شد.

ارسال شده در دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۷ قبل‌ازظهر
کد خبر: 162
آخرین خبر ها
گزیده خبرها