مراسم تودیع و معارفه، معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه، معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان برگزار شد

محمود خانزاده به عنوان سرپرست معاونت امور بازرگانی و توسعه تجارت این سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گیلان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گیلان ، مراسم تودیع و معارفه معاونت امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با حضور رئیس، معاونین و مدیران این سازمان ، اعضای هیأت رئیسه اتاق های اصناف مرکز استان و شهرستان ها، انجمن پخش استان و رؤسای اتحادیه ها در رشت برگزار شد.

رکتر علی منتظری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان در این مراسم با قدردانی از تلاش و زحمات صادقانه مجید زیرک تصریح کرد: خدمت سازنده، تلاش بی وقفه و خالصانه در بیش از دو دهه همواره سرلوحه فعالیت ایشان بوده است.

علی منتظری در ادامه حضور محمود خانزاده را به عنوان سرپرست معاونت جدید امور بازرگانی و توسعه تجارت این سازمان تبریک گفت و تصریح کرد: معاونت امور بازرگانی و توسعه تجارت یکی از ارکان سه گانه این سازمان است که به بخش بزرگی از جامعه شامل جامعه اصناف و بازرگانان خدمت رسانی می کند.

وی با اشاره به لزوم برنامه ریزی های اساسی در خصوص ساماندهی و تشکل سازی در حوزه اصناف و بازرگانی به منظور ارایه خدمات مطلوب به این جامعه ابراز امیدواری کرد: این معاونت همانند گذشته بتواند ضمن انجام امور محوله با برنامه ریزی های گسترده، همواره در خدمت رسانی به جامعه شریف اصناف و بازرگانان پیشتاز باشد.

گفتنی است در پایان این مراسم از سوی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت حکم انتصاب سرپرست معاونت امور بازرگانی و توسعه تجارت به محمود خانزاده اعطاء و با اهدای لوح تقدیر و هدایا از تلاش های مجید زیرک قدردانی شد.

ارسال شده در جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۵ قبل‌ازظهر
کد خبر: 192
آخرین خبر ها
گزیده خبرها