از سفر به بابل خودداری کنید
باشگاه سپیدرود:

از سفر به بابل خودداری کنید

اسرار امروزدر پی اعلام سازمان لیگ مبنی بر بدون تماشاگر شدن مسابقه رایکای بابل – سپیدرود رشت، روابط عمومی باشگاه سپیدرود از تمامی هواداران سپیدرود درخواست می کند که از سفر به بابل پرهیز کنند.

سایت رسمی باشگاه سپیدرود رشت، در  اطلاعیه ای اعلام کرد: در پی اعلام سازمان لیگ مبنی بر بدون تماشاگر شدن مسابقه رایکای بابل – سپیدرود رشت، روابط عمومی باشگاه سپیدرود از تمامی هواداران سپیدرود درخواست می کند که از سفر به بابل پرهیز کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، پس از اینکه سازمان لیگ در اطلاعیه ای اعلام کرد: «تمامی مسابقات فوتبال باشگاهی سراسر کشور در رده های مختلف لیگ برتر، دسته اول، دوم و سوم فوتبال، فوتبال ساحلی و فوتسال تا اطلاع ثانوی بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد» روابط عمومی باشگاه سپیدرود از هواداران پرشمار سپیدرود می خواهد تا برای تماشای مسابقه سپیدرود – رایکا از سفر به بابل خودداری کنند.

از آنجایی که کانون هواداران سپیدرود قصد داشت تا برای حمایت از تیم محبوب سپیدرود با سازماندهی هواداران با چندین دستگاه اتوبوس و وسایل نقلیه شخصی راهی ورزشگاه هفتم تیر بابل شوند، به همین دلیل به جهت حفظ سلامت و بدون تماشاگر برگزار شدن این دیدار از تمامی هواداران تقاضا می شود برنامه سفر خود به مازندران را لغو کنند.

کادرفنی، اجرایی و بازیکنان تیم ریشه دار گیلان زمین به پشتوانه این شور پایان ناپذیر در مسابقه خود برابر رایکا برای دفاع از اعتبار سپیدرود بزرگ از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد و چشم انتظار دعای خیر و انرژی مثبت هواداران پرشور و پرشمار رودخروشان گیلان زمین خواهند بود.

ارسال شده در یکشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۰ بعد از ظهر
کد خبر: 6506009
آخرین خبر ها
گزیده خبرها