تذکر رییس سازمان جهاد کشاورزی به مدیرکل منابع طبیعی  استان گیلان

تذکر رییس سازمان جهاد کشاورزی به مدیرکل منابع طبیعی استان گیلان

اختصاصی/ اسرارامروز. رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان گفت: مدیرکل منابع طبیعی باید پاسخگو باشد.

پیرو انتشار سوالات افکار عمومی از مدیر کل منابع طبیعی استان گیلان و عدم پاسخگویی وی در خصوص سوالاتی نظیر اینکه آیا درختانی که روزانه قطع و بعنوان مواد اولیه توسط دهها تریلی و کامیون به شرکت آریا پویا شهرصنعتی رشت حمل می شود دارای پروانه حمل می باشند؟آیا تمام این درختان نشانه گذاری می شود؟ و ...

علیرضا شعبان نژاد رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان در گفتگو با اسرار امروز ضمن تاکید بر اینکه موضوع عنوان شده در خصوص شرکت آریا پویا شهر صنعتی رشت برای خود من هم جای سوال داشت ،گفت: مدتی پیش بطور سرزده از محدوده این کارخانه رد می شدم و از نزدیک صفهای طولانی تریلیها و کامیونها یی حامل درختان را دیدم و سوالم این است که این درختها از کجا بریده و به این شرکت حمل می شود؟

وی اضافه کرد:برای من هم به عنوان یک شهروند جای ابهام است که این حجم عظیم درختان از کجا می آید؟! آنهم زمانیکه می گوییم برداشت چوب ممنوع شده است و یا اینکه قطع حتی یک درخت باید طبق ضوابط باشد.

شعبان نژاد در ادامه با تقدیر از خبرنگاران و رسانه ها ، افزود: وقتی خبرنگاری بدون کوچکترین انتظار انتقادات، سوالات و ابهامات افکار عمومی را مطرح می کند باید تقدیر شود ، ضمن اینکه مدیران نیزباید از انتقادات و سوالات استقبال نمایند.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان در پایان با تاکید بر اینکه باید جواب افکار عمومی را داد، خاطرنشان کرد:مدیر کل منابع طبیعی استان گیلان مکلف است پاسخ ابهامات و سوالات افکار عمومی را بدهد و باید پاسخگوی خبرنگاران و اصحاب رسانه باشد.

لازم به یاداوری است با توجه به اینکه هنوز به سوالات و ابهامات افکار عمومی از سوی منابع طبیعی استان گیلان پاسخی ارائه نشده است مردم امیدوارند که تذکر رییس سازمان جهاد کشاورزی گیلان به منابع طبیعی برای ارائه پاسخ موثر واقع شود.

ارسال شده در چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۹:۲۷ قبل‌ازظهر
کد خبر: 201
آخرین خبر ها
گزیده خبرها