​اظهارات جنجالی نماینده تالش : با ۴۵ هزار تومان یارانه کدام مشکل مردم حل می شود؟

​اظهارات جنجالی نماینده تالش : با ۴۵ هزار تومان یارانه کدام مشکل مردم حل می شود؟

خزر: نماینده تالش، ماسال و رضوانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: با ۴۵ هزار تومان یارانه کدام مشکل مردم حل می شود، مردم برای قسطی کردن پول نان شب خودشان هم به ما مراجعه می کنند.


به گزارش خزر و به نقل از صریح خبر، مراسم ویژه هفته وحدت با سخنرانی محمود شکری نماینده تالش، ماسال و رضوانشهر در مسجد محمدیه تالش با حضور اقشار مختلف مردم و مسولین شهرستان تالش برگزار شد، در این مراسم شکری به اظهارات کیوان محمدی ،رئیس برنامه و بودجه گیلان پاسخ داد و در انتقاد از منتظری رئیس سابق آموزش و پرورش تالش جملات شدید اللحنی را بیان کرد.

وی در ابتدا گفت: با ۴۵ هزار تومان یارانه کدام مشکل مردم حل می شود، مردم برای قسطی کردن پول نان شب خودشان هم به ما مراجعه می کنند.

نماینده تالش، ماسال و رضوانشهر در مجلس شورای اسلامی در خصوص تغییر و تحول در آموزش و پرورش تالش در حالی که بغض در گلو داشت و با کوبیدن روی تریبون گفت: آموزش و پرورش را به دست چه کسانی سپرده بودیم؟ ناموس مردم نباید به افراد بی لیاقت در آموزش و پرورش سپرده شود!

وی که با کوفتن روی میز موجب افتادن میکروفن و آب معدنی شده بود اظهار کرد: بنده از ابتدا هم مخالف رئیس قبلی آموزش و پرورش بودم و شما اگر از سابقه ایشان خبر داشتید هیچ گاه چنین شخصی را برای این اداره مهم قبول نمی کردید!

شکری در بخش دیگر از سخنان خود ضمن اشاره به اظهارات محمدی(رییس سازمان برنامه و بودجه گیلان) گفت : در بحث اشتغال باید شرایطی را برای جوانان فراهم کنیم، در غیر این صورت محبوریم جوانان بیکار تالشی را مقابل استانداری جمع کنیم!

وی گفت برخی افراد بی هویت از اظهار نظرم در خصوص استخدام و … نگران شده اند و باید هم نگران باشند چون تمام اقوام و خواهر زاده و برادرزاده خود را سرکار برده اند و من یقیه آنها را خواهم گرفت

ارسال شده در چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۹:۴۹ بعدازظهر
کد خبر: 211
آخرین خبر ها
گزیده خبرها