بازدید نماینده محترم مجلس شورای اسلامی صومعه سرا از اداره کل ثبت اسناد و املاک گیلان

بازدید نماینده محترم مجلس شورای اسلامی صومعه سرا از اداره کل ثبت اسناد و املاک گیلان

دکتر سید کاظم دلخوش نماینده مردم شهرستان صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی و هیئت همراه ضمن بازدید از قسمتهای مختلف اداره کل ثبت اسناد و املاک استان گیلان با مدیر کل این اداره دیدار نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان گیلان، در این دیدار مفیدی مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان گیلان به عملکرد بخشهای مختلف این اداره کل از جمله پروژه آرشیو الکترونیکی و اسکن پرونده های املاک و مراحل ساخت دیتا سنتر اشاره کرد . وی همچنین با ارائه گزارش کامل از تحولات چندساله اخیر به فعالیتهای ثبت اسناد واملاک گیلان در اجرای ثبت آنی ، کاداستر ، ثبت الکترونیک و خدمت رسلانی غیرحضوری به مردم شریف استان گیلان پرداخت. وی اظهار امیدواری کرد با بهره گیری از امکانات ملی و یاری مسئولین محترم استانی پروژه ساختمان اداری صومعه سرا بزودی آغاز گردد و تا بهترین خدمات به مردم شریف منطقه ارائه گردد.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی در این بازدید با اشاره به اهمیت دقت در انجام امور ثبتی در جامعه ،عملکرد اداره کل ثبت استان گیلان را مثبت ارزیابی نمود و از تلاش پرسنل این اداره کل تقدیر نمود. دلخوش در پایان سخنانش با تشکر از گزارش ارائه شده و خدمات نوین ثبتی ، سازمان ثبت را یک سازمان مهم در تثبیت حقوق مالکیت اشخاص و خدمات آنرا فراگیر و حائز اهمیت توصیف و قول مساعدت دادند پروژه های در دست اجرا و برنامه های کلان سازمانی را پیگیری نماید.

ارسال شده در یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱:۰۴ بعدازظهر
کد خبر: 217
آخرین خبر ها
گزیده خبرها