اولین پویش جهادی جایگزینی شبکه های فرسوده برق گیلان آغاز شد

اولین پویش جهادی جایگزینی شبکه های فرسوده برق گیلان آغاز شد

اسرار امروزمدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان گفت: با تحقق وعده ها در خصوص تامین اعتبار برای خرید و احداث ۳۰۰ کیلومتر کابل خودنگهدار مطرح شده ، بخش بسیار زیادی از مشکلات شبکه های برق فشار ضعیف شهرستان رشت مرتفع خواهد شد و نتایج این پویش در فصول گرم و سرد سال برای تمامی شهروندان ملموس و قابل مشاهده خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز،  پویش جهادی جایگزینی سیم های مسی فرسوده با کابل های خودنگهدار در منطقه حمیدیان شهررشت از با حضور نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی  و فرماندار این شهرستان و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان آغاز شد.

گفتنی است این پویش برای اولین بار در شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با هدف بازسازی شبکه های فشار ضعیف سیمی و فرسوده استان اجرایی می شود.

محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در آغاز این پویش ضمن اشاره به آسیب شدید شبکه های برق استان بر اثر بارش برف سنگین در سال ۹۸ اظهار داشت : در راستای اجرای این پویش مقرر شد در گام اول شبکه فشار ضعیف سیمی فرسوده منطقه کم برخوردار حمیدیان بطول ۹ کیلومتر با کابل خودنگهدار جایگزین شود.

هنرمند گفت: کابل های خودنگهدار پایداری بسیار زیادی دارد و علاوه بر مقاومت بالا در برابر بحران های طبیعی، مشکل ضعف برق را نیز در تابستان برطرف می کند و درنهایت رضایت مردم این منطقه را به دنبال خواهد داشت .

وی خاطرنشان کرد: مرحله اول این پویش در منطقه حمیدیان با حضور ۳۰ اکیپ اجرایی تماما از کارکنان امورهای اجرایی رشت و سایر شهرستان های استان در قالب ۳۶۰ نفرساعت کار اجرایی طی یک نیمروز کاری به اجراء درآمد.

این مقام مسئول افزود : طی هماهنگی بعمل آمده با استانداری گیلان و نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی مقرر شده است در ادامه اجرای پویش و با ورود ۳۰۰ کیلومتر کابل خودنگهدار، تمامی نقاط آسیب دیده شبکه های برق شهرستان رشت کاملا بازسازی و اصلاح شود .

وی در پایان با اشاره به اینکه  با تحقق وعده ها در خصوص تامین اعتبار برای خرید و احداث ۳۰۰ کیلومتر کابل خودنگهدار مطرح شده ، بخش بسیار زیادی از مشکلات شبکه های برق فشار ضعیف شهرستان رشت مرتفع خواهد شد ،تاکید کرد: نتایج این پویش در فصول گرم و سرد سال برای تمامی شهروندان ملموس و قابل مشاهده خواهد بود.

 جبار کوچکی نژاد،  محمدرضا احمدی و سردار سیدعلی آقازاده نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و علی فتح اللهی فرماندار این شهرستان ضمن اعلام تقدیر از اجرای این پویش اظهار امیدواری کردند که با تامین اعتبار برای تمامی شبکه های فرسوده رشت این طرح اجرایی شود.

شایان ذکر است مرحله اول این پویش در منطقه حمیدیان با هماهنگی مهندس سیروس هدایتی نژاد مدیر توزیع برق شهرستان رشت و همکاری مهندس داود جهانبین مدیر امور توزیع برق ۴ رشت اجرایی شد.

ارسال شده در دوشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۱ بعد از ظهر
کد خبر: 2943760
آخرین خبر ها
گزیده خبرها