نماینده مردم رودسر و املش : هر مدیری که جابه جا شود باید با اجازه من صورت بگیرد

نماینده مردم رودسر و املش : هر مدیری که جابه جا شود باید با اجازه من صورت بگیرد

اسرار امروز. اسدالله عباسی نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی در نماز جمعه شهرستان املش گفت : مسئولین محلی باید بگویند که در این ۴ سال چند شغل ایجاد کردند و چند نفر بی کار شدند ،من به آمار و ارقام کاری ندارم.

به گزارش اعتدال شمال وی گفت : اینکه دست مسئولین گرفته شود و مستقیم به انزلی برده شود من مخالف نیستم ولی املش چی؟ املش از سطح معیشت و درآمد اقتصادی پایین ترین سطح را دارد.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: آقایان حق ندارند به جای پاسخ دادن حاشیه سازی کنند.تا صحبت میکنیم میگویند باید همسو باشد در صورتیکه واژه همسو بودن با هماهنگ بودن خیلی فرق میکند.

عباسی عنوان نمود: نباید مردم را دسته بندی کرد و گفته که مردم ۷اسفند و ۲۴ خرداد متفاوت اند.مردم ولی نعمت ما هستند.

وی خاطر نشان کرد:مردم املش تک محصولی هستند اتفاقات خوبی در حوزه چای افتاد و در این زمینه از دکتر نوبخت،استاندار محترم و رییس سازمان چای تشکر میکنم .امسال با توجه به افزایش ۶۰ درصدی تولید بیش از ۹۷ درصد مطالبات چای کاران پرداخت شده است و این یعنی یک پیشرفت

عباسی گفت:مدیران باید با نماینده مردم هماهنگ و تسلیم اراده ملت باشند ،باز هم به حوزه سیاسی استانداری هشدار میدهم که حواسشان را جمع کنند. زیرا که مردم در این منطقه نماینده دارند.

نماینده رودسر تصریح کرد: در شهرستان رودسر و املش هر مدیری که باید جابه جا شود باید با اجازه من صورت بگیرد.

وی گفت: فرماندار مکتبی ، برادر دو شهید و جانباز را پیش از موعد بازنشست کردند فرمانداری هم هست که ۳۶ سال کار میکند و ۲ ماهم جبهه و ایثارگری ندارد. آیا با این شبوه میشود مردم را راضی کرد؟

ارسال شده در چهارشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱:۰۴ بعدازظهر
کد خبر: 249
آخرین خبر ها
گزیده خبرها