از 14 غرفه نمایشگاهی برتر تجلیل شد
در اختتامیه نمایشگاه بهاره رشت

از 14 غرفه نمایشگاهی برتر تجلیل شد

اختصاصی/اسرارامروز. نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره در رشت که با حضور استاندار گیلان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان افتتاح شد پس از ده روز فعالیت با حضور حسنی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ، منتظری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان، شکریه نائب رئیس اتاق اصناف کشور و رئیس اتاق اصناف استان و جمعی از مسئولین بکار خود پایان داد. در اختتامیه این نمایشگاه ، از 14 غرفه نمایشگاهی برتر با اهداء لوح تقدیر تجلیل شد.

عرضه کالاها و تولیدات داخل استان ، رعایت حقوق مصرف کننده، درج قیمت، صدور فاکتور فروش، مشتری مداری، رعایت شئونات اسلامی از شاخصه های انتخاب غرفه های برتر نمایشگاهی در نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره در مرکز استان بوده است.

این نمایشگاه در آستانه فرارسیدن سال 1396 همزمان با شهرستان های بندرانزلی، تالش و آستارا در فضایی بیش از هفت هزار مترمربع و در قالب ۷۷۰ غرفه نمایشگاهی در شهرهای یاد شده دایر شد. مواد غذایی و پروتئینی، کیف و کفش، البسه، آجیل، صنایع دستی، گل و گیاه، مواد شوینده و .... از جمله کالاهای عرضه شده در این نمایشگاهها با تخفیف پنج تا ۲۰ درصدی نسبت به قیمت های سطح بازار بود.

سهولت در تامین مایحتاج عمومی در آستانه شب عید، کنترل و تنظیم بازار و حمایت از تولید داخلی از اهداف برپایی این نمایشگاه ها و فروش های فوق العاده به منظور ایجاد رضایتمندی برای شهروندان از جمله اهداف این نمایشگاه ها بود.

ارسال شده در یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۰ قبل‌ازظهر
کد خبر: 128070584
آخرین خبر ها
گزیده خبرها