اسلام عید ایرانی را به عنوان یک سنت حسنه پذیرفت
نماینده ولی فقیه در پیام نوروزی سال 1396:

اسلام عید ایرانی را به عنوان یک سنت حسنه پذیرفت

توجه به معیشت مردم در سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» اهمیتی انکارنشدنی است/بهترین دعا برای آغاز سال 96 ظهور حضرت مهدی (عج) است/تمام آحاد جامعه باید برای برقراری امنیت احساس وظیفه بیشتری کنند

به گزارش اسرار امروز و به نقل از سفیر سبز ،نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: : اسلام عید ایرانی را به عنوان یک سنت حسنه پذیرفته و رعایت تقوا، حجاب و ادب از ضرورت‌ها در آغاز سال جدید است .

آیت‌الله زین‌العابدین قربانی پیش از ظهر امروز در دیدار با سردار محمدرضا میرحیدری فرمانده و جمعی از کارکنان انتظامی گیلان و مدیران اجرایی استان گفت : در استقبال عید خانه تکانی ورعایت بهداشت و تمیزی در اولویت قرار می گیرد و همه چیز تازه نو می شود پوشیدن لباس نو باید نشان‌دهنده تغییر درونی مردم در سال جدید باشد ،

وی تفزود : توجه به دنیا و آخرت از ویژگی‌های دین مبین اسلام است از این رو تعالی روح و تامین مایحتاج معنوی برای جهان ابدی نباید موجب فراموش کردن نصیب دنیوی شود.

نماینده ولی فقیه در گیلان گفت : توجه به معیشت مردم در سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» اهمیتی انکارنشدنی است.

وی در ادامه گفت : توجه به معیشت مردم در سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» اهمیتی انکارنشدنی است از این رو بهترین دعا برای آغاز سال 96 ظهور حضرت مهدی (عج) است.

وی آراستگی ظاهری، شادی و نشاط را از ویژگی‌های فرد مؤمن عنوان کرد و افزود : تلاش پلیس برای از بین بردن بی‌اخلاقی‌ها خستگی‌ناپذیر است، و مردم باید برای کاهش چشمگیرتر جرایم و ناهنجاری‌ها به پلیس کمک کنند.

آیت الله قربانی ابراز امیدواری کرد سال جدید، سال امنیت در سایه ولایت مقام معظم رهبری باشد و گفت: تمام آحاد جامعه باید برای برقراری امنیت احساس وظیفه بیشتری کنند.

ارسال شده در دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۶:۰۷ بعدازظهر
کد خبر: 478245216
آخرین خبر ها
گزیده خبرها