نوشین ؛ تولید کننده انواع کیک ،کلوچه و شکلات درشهر صنعتی لاهیجان است
مدیر کل استاندارد از واحد تولیدی نوشین بازدید کرد

نوشین ؛ تولید کننده انواع کیک ،کلوچه و شکلات درشهر صنعتی لاهیجان است

اشکانی پور مدیر کل استاندارد گیلان از واحد تولیدی نوشین لاهیجان بازدید کرد.این واحد تولیدی در شهر صنعتی لاهیجان یکی از واحدهای بزرگ و مدرن تولید کیک ،کلوچه و شکلات است.


بگلری مدیرعامل واحد تولیدی نوشین ، در ابتدا ضمن خیرمقدم ، گزارشی از نحوه فعالیت و روند تولید شرکت ارائه کرد و اهدف همه عوامل ،علی الخصوص مدیران مجموعه را از ابتدا تاسیس این شرکت ، تولید با کیفیت و حتی بالاتر از انتظارات سازمان استاندارد عنوان کرد و در پایان از کمکها و تلاش مدیریت و کارکنان اداره کل استاندارد گیلان قدردانی نمود.

اشکانی پور مدیرکل استاندارد گیلان نیز با ابراز خشنودی از حضور در مجموعه تولیدی نوشین که از قدیمی ترین واحدهای تولیدی استان بوده و دارای قدمتی طولانی و موفق است از مدیریت و کارکنان این شرکت برای ایجاد بیش از500 اشتغال تشکر و تقدیر کرد.

وی مدیران واحدهای تولیدی را جهادگران عرصه اقتصادی عنوان کرد.

وی در ادامه ضمن توصیه به عوامل کنترل کیفیت در حفظ و حراست از جایگاه حقیقی خود بعنوان نمایندگان استاندارد در واحد های تولیدی، وظایف آنان را بسیار سنگین برشمرد و گفت: عوامل کنترل کیفیت استاندارد در واحدهای تولیدی می توانند با حساسیت ، دقت و تعهدی که دارند به پیشرفت واحدها کمک کنند.

ارسال شده در پنجشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۷:۱۹ قبل‌ازظهر
کد خبر: 6382301
آخرین خبر ها
گزیده خبرها