دکتر نجفی گامهای اساسی در جذب سرمایه های خارجی برای گیلان برداشته است.
نماینده ولی فقیه در گیلان در دیدار با رئیس مجلس شورای اسلامی:

دکتر نجفی گامهای اساسی در جذب سرمایه های خارجی برای گیلان برداشته است.

اسرار امروز. نماینده ولی فقیه در گیلان در دیدار رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بعضی از رسانه ها طوری به دولت حمله می کنند که گویا به دولت آمریکا حمله می کنند

آیت ا... قربانی در این دیدار ضمن خیر مقدم به دکتر لاریجانی از سفر به گیلان ابراز امیدواری کرد سفررئیس مجلس همراه با برکات و مایه توسعه گیلان باشد. وی در ادامه به حضور خود خدمت آیت‌الله بهجت در دو ماه و نیم قبل از رحلت ایشان اشاره کرد و افزود: از آیت‌الله بهجت درخواست سفارش و توصیه‌ای کردم و ایشان سه مرتبه فرمود؛ اعتدال، اعتدال، اعتدال و شما میانه‌روی و اعتدال را در زندگی قرار دهید. عضومجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه متأسفانه کشور ما هر روز مواجه با حمله دو گروه به یک دیگر هستند افزود: بعضی از رسانه ها در نوشته های خود درباره دولت گویا به دولت آمریکا حمله می کنند و رفتارهایی می شود که مردم آسیب می بینند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه سخنان حکمیانه دکتر لاریجانی در بین مجلس ، دولت و گروه‌های مختلف احزاب زبانزد است گفت : دکتر لاریجانی با مشی اعتدالی که دارند می تواند این اختلافات را کاهش دهند.

وی بر کاهش اختلاف‌ها در جامعه تاکید کرد و گفت: نیروها باید متمرکز بر رفع مشکلات، بیکاری و گرانی در جامعه شوند .

نماینده ولی فقیه در گیلان با قدردانی از همدلی و همراهی نمایندگان، استاندار گیلان و مسئولان استانی گفت: جذب سرمایه های خارجی برای استان بسیار حائز اهمیت است و خوشبختانه دکتر نجفی گام های اساسی در این خصوص برداشته است.

ارسال شده در پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۵ بعدازظهر
کد خبر: 3952823
آخرین خبر ها
گزیده خبرها