مسمومیت با آب میوه در سطح استان
فرماندهی پلیس اگاهی گیلان هشدار داد:

مسمومیت با آب میوه در سطح استان

اسرار امروز.پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گیلان در خصوص وقوع چند فقره سرقت با بیهوشی با آبمیوه مسموم به مردم هشدار داد و گفت: مردم مراقب سارقان باشند.

به گزارش خزر، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گیلان در خصوص سرقت از طریق بیهوشی با آبمیوه مسموم هشدار داده و گفت: در ماههای گذشته مشاهده شده است که برخی راننده های مسافرکش پس از بیهوشی اموالشان مورد سرقت سارقان قرار گرفته است.


سرهنگ فلاح کریمی با بیان اینکه طبق بررسی ها مشخص شده است که سارقان پس از نشستن در خودرو های عبوری و جلوه دادن خود به عنوان مسافر، با راننده طرح دوستی پیاده می کنند،افزود:این سارقان که شگرد جدید را برای سرقت از شهروندان در پیش گرفته اند و قصد سواستفاده از شهروندان را دارند، راننده های میانسال و کهنسال را طعمه قرار داده و آن ها را با آبمیوه ای که حاوی مقدار زیادی داروی خواب آور است بیهوش می کنند.

این مقام انتظامی با اعلام اینکه سارقان پس از بیهوشی از فرصت استفاده کرده و محتویات خودرو و جیب راننده را سرقت می کنند، بیان داشت:در یک ماه گذشته دو سارق در این رابطه دستگیر شده اند.

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان یکی دیگر از راه های جلوگیری از این سرقت، عدم سوار کردن مسافران مشکوک در خودروهای شخصی عنوان کرده و اظهار داشت: شهروندان باید با درس گیری از این قبیل اتفاق ها، مراقب افراد بیگانه و تعارف های مواد خوراکی از سوی آن ها باشند تا طعمه سارقان قرار نگیرند.

ارسال شده در سه‌شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۸:۵۵ بعد از ظهر
کد خبر: 8485886
آخرین خبر ها
گزیده خبرها