امکان  بودن دلالان  در بدنه سیستم دولتی وجود دارد
عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس:

امکان بودن دلالان در بدنه سیستم دولتی وجود دارد

اسرار امروز.میزان خط فقر به حدی در کشور افزایش یافته است که گوشت چندین بار در منازل طبخ می شود

به نقل از خانه ملت، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی درباره وضعیت بازار مواد غذایی درکشور گفت: نرخ گوشت در بازار در شرایطی لجام گسیخته و سر سام آور به سمت گرانی تمایل دارد . برخی از اخبار نیز به گوش می رسد که میزان خط فقر به حدی در کشور افزایش یافته است که گوشت چندین بار در منازل طبخ می شود و این موضوع بدین معناست که برخی از سرپرستان خانواده، اجازه مصرف گوشت را به اعضای خانواده نمی‌دهند و فقط به نوعی مزه گوشت را در وعده های غذایی متفاوت استفاده می کنند.

جعفرزاده با بیان اینکه ما انتظار داریم دولت با تدابیر ویژه مواد پروتیینی ارزان قیمت را در اختیار شهروندان قرار دهد، تصریح کرد: دلالان همیشه دربازار بودند و دولتها هم همیشه در کنترل دلالان عاجز هستند. وی ادامه داد: دولت به بازار لجام گسیخته گوشت ورودکند و این در حالی است که امکان بودن دلالان در بدنه سیستم دولتی وجود دارند.

عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه با وجود همه در خواست‌هایی که از دولت برای تثبیت کالاهای پر مصرف غذایی از شهروندان داشته ایم هنوز بازار مواد غذایی به شرایط ایده آل نرسیده است، یادآورشد: نمی توان به مردم برای عاملی همچون گرانی گفت گوشت را از سبد غذایشان حذف کنند .

ارسال شده در چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۲ بعدازظهر
کد خبر: 2460236
آخرین خبر ها
گزیده خبرها