ساعات کاری در هفته دوم ماه جاری  از ساعت 6:30 تا 13:30 تعیین شد

ساعات کاری در هفته دوم ماه جاری از ساعت 6:30 تا 13:30 تعیین شد

اسرار امروز. بر اساس دستور استاندار گیلان به منظور مدیریت در مصرف برق ، ساعات کار سازمان ها و ادارات استان در هفته آینده یک ساعت زودتر آغاز خواهد شد .

بر اساس دستور استاندار گیلان به منظور مدیریت در مصرف برق ساعات کار دستگاههای اجرایی ، سازمان ها و ادارات استان در هفته آینده یک ساعت زودتر آغاز خواهد شد . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان دکتر محمد علی نجفی در بخشنامه ای به تمامی مدیران دستگاههای اجرایی و روسای سازمان ها و ادارات استان به منظور مدیریت در مصرف برق، ساعات کاری در هفته دوم ماه جاری ( 96/5/7 لغایت 96/5/12) را از ساعت 6:30 تا 13:30 تعیین کرد .

متن این بخشنامه به شرح زیر است :

با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی کشور مبنی بر افزایش شدید گرمای هوا در کشور در هفته دوم ماه جاری ( 96/5/7 لغایت 96/5/12 ) و به منظور استفاده بهینه از انرژی و حفظ پایداری شبکه و جلوگیری از افت ولتاژ و خاموشی های احتمالی، ساعت کار ادارات و سازمان های استان در بازه زمانی یاد شده از ساعت 06:30 تا 13:30 تعیین می‌گردد. لازم است استفاده از تجهیزات پرمصرف علی‌الخصوص وسایل سرمایشی در ساعات کاری حتی‌الامکان محدود و نیم ساعت قبل از پایان ساعات کاری، وسایل سرمایشی و بلافاصله بعد از پایان ساعات کاری نیز تجهیزات روشنایی و اداری خاموش گردد.

ارسال شده در پنجشنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲:۴۲ بعدازظهر
کد خبر: 3239264
آخرین خبر ها
گزیده خبرها