خداحافظی کاپیتان تیم ملی روئینگ با انتشار ویدئویی از دست‌فروشی خود!+فیلم

خداحافظی کاپیتان تیم ملی روئینگ با انتشار ویدئویی از دست‌فروشی خود!+فیلم

اسرار امروزکاپیتان تیم ملی روئینگ قایقرانی با انتشار یک ویدئو از دست‌فروشی خود از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد و ناامیدانه گفت:  به سمت ورزش حرفه‌ای نروید. 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اسرار امروز، امیرحسین محمود پور کاپیتان تیم ملی روئینگ کشورمان در بازی‌های آسیایی هانگژو در سنگین وزن عنوان ششم را کسب کرد و نتوانست به مدال برسد. وی با انتشار ویدئویی در صفحه شخصی خود در این باره گفت: من ۱۳ مدال بین‌المللی قایقرانی دارم که یکی از آنهایی که به‌تازگی کسب کردم مدال نقره مسابقات دانشجویان جهان است. این مدال معتبرترین مدال قایقرانی است که در تاریخ بی‌سابقه بوده است.

ملی‌پوش قایقرانی کشورمان ادامه داد: بعد از بازی‌های آسیایی با این شرایط در تمام سال‌هایی که ورزش می‌کردم ناامید شدم. من قطعاً سهمیه المپیک را می‌گرفتم؛ اما در این فاصله ۴ - ۵ ماهی که به مسابقات کسب سهمیه المپیک پاریس باقی‌مانده می‌خواهم همین‌جا خداحافظی کنم.

محمود پور گفت: از شما می‌خواهم که به سمت ورزش حرفه‌ای نروید، این حرف را کسی می‌گوید که ۱۰ سال از شبانه‌روز خود را برای ورزش گذاشته است. در شهر من که هم بندر هست و هم گمرک من باید به این شکل دست‌فروشی کنم.

ارسال شده در دوشنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۷ بعدازظهر
کد خبر: 5764199
آخرین خبر ها
گزیده خبرها