برخی از رؤسای ادارات مشکل روی مشکل مردم می‌گذارند
نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی:

برخی از رؤسای ادارات مشکل روی مشکل مردم می‌گذارند

اسرار امروز. به‌ حساب برخی مدیران خواهیم رسید/ پل ورودی فومن بزرگ‌ترین خیانت بود/ برخی‌ها در حال کار برای چوب لای چرخ گذاشتن امورات هستند/ روسای ادارات نباید فقط راه خانه تا اداره را طی کنند/روسایی که در خواب هستند باید بیدار شوند

نماینده مردم شفت و فومن در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه وزارت راه اشتباه اجرایی پل ورودی فومن را قبول کرده است گفت: اجرای پل ورودی فومن بزرگ‌ترین خیانت به این شهرستان بود و کسانی که موجب شروع ساخت پروژه پل ورودی فومن شدند باید محاکمه شوند.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام محمد مهدی افتخاری در نشست شورای اداری شهرستان فومن بابیان اینکه برخی از رؤسای ادارات مشکل روی مشکل مردم می‌گذارند، اظهار کرد: همه باید باهم برای توسعه این شهرستان تلاش کنیم. وی با تأکید بر اینکه مسئولان شهرستان باید همانند یک تیم اجرایی متحد، خدمت گذاری به مردم را سرلوحه کارشان قرار دهند، گفت: هدف ما افزایش بهره‌دهی کیفی و کمی خدمات به موکلانمان است.

وی با اشاره به اینکه برخی رؤسا هیچ‌گونه فعالیت مدیریتی ندارند و وظایفشان را به همکاران خود تفویض اختیار کرده‌اند، افزود: روسایی که در خواب هستند باید از خواب بیدار شوند.

افتخاری با بیان اینکه مسئولان نباید کار مردم را زمین بگذارند، خاطرنشان کرد: شبکه بهداشت و درمان یکی از اداراتی است که باید پیگیر ضعف‌های خود باشد. وی با یادآوری اینکه فومن ازنظر مسائل سیاسی آسیب‌دیده است، اضافه کرد: دفتر مراجعات مردمی ما کمیته امداد شهرستان فومن شده است.

نماینده مردم شفت و فومن در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مراجعه زیاد مردم به دفتر ما، به دلیل کم‌کاری برخی از ادارات است، گفت: برخی‌ها در حال کار تشکیلاتی برای چوب لای چرخ گذاشتن امورات هستند.

وی بابیان اینکه قبل از مسئولیت نمایندگی، آگاهی زیادی از مشکلات نداشتم اما پس از پوشیدن ردای نمایندگی متوجه مشکلات بسیار زیاد فومن شدم گفت: روسای ادارات نباید فقط راه خانه تا اداره را طی کنند و باید در جمع مردم باشند و پیگیر امورات باشند.

افتخاری با اشاره به اینکه اگر روند ادارات فومن به همین‌گونه ادامه پیدا کند دیگر در هیچ شورای اداری در شهرستان شرکت نخواهم کرد، تصریح کرد: فومن باید از ظرفیت‌های خود برای توسعه بیشتر استفاده کند.

نماینده مردم شفت و فومن در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما اقدامات بسیار زیادی انجام داده‌ایم که عادت به بازگو کردن زیاد آن‌ها نداریم و خدمت گذاری به مردم را وظیفه خود می‌دانیم و روسای ادارات باید ارباب‌رجوع‌ها را محترم بشمارند و برای آن‌ها خدمت‌رسانی کنند.

افتخاری با تأکید بر اینکه وزارت راه اشتباه اجرایی پل ورودی فومن را قبول کرده است، خاطرنشان کرد: اجرای پل ورودی فومن بزرگ‌ترین خیانت به این شهرستان بود و کسانی که موجب شروع ساخت پروژه پل ورودی فومن شدند باید محاکمه شوند و برخی به دنبال تلف کردن وقت اجرایی برای پل ورودی فومن هستند تا کارها ناتمام بمانند. وی بابیان اینکه تکمیل پل ورودی فومن ۲۵ میلیارد تومان هزینه دارد، گفت: مجری پل می‌خواهد بدون رمپ و لوب پل را اجرا کند که ما جلودار آن شده‌ایم. وی بابیان اینکه ۲۰ میلیارد تومان دیگر پیمانکار این پروژه از دولت طلبکار است گفت: جلوی اجرای پل ورودی فومن را به خاطر هدر نرفتن بیت‌المال گرفته‌ایم.

نماینده مردم فومن و شفت بابیان اینکه دید ما باید به خدمت‌رسانی و کارها مثبت باشد اظهار کرد: برخی از روسا باید از خواب عقد سیاسی با دیگران خارج شوند و به فکر خدمت به مردم باشند. وی با اشاره به اینکه همه می‌گفتند که در ابتدای راه همه روسای ادارات را باید عوض کنید، افزود: ما به دنبال تعامل با همه بودیم و دنبال حذف کردن هیچ خدمتگزاری نیستیم اما از برخی مدیران کل گله‌مندیم و به‌حساب برخی از مدیران خواهیم رسید و در هیچ صورتی نباید حقوق مردم ضایع شود.

ارسال شده در شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲:۰۲ بعدازظهر
کد خبر: 8107636
آخرین خبر ها
گزیده خبرها