متاسفانه پروژه مجتمع فرهنگی هنری سراوان نیمه کاره رها شد
فرماندار رشت در بازدید از بخش سنگر:

متاسفانه پروژه مجتمع فرهنگی هنری سراوان نیمه کاره رها شد

اسرارامروز. فرماندار رشت در بازدید از بخش سنگر گفت: پروژه های آبرسانی به روستای ده بنه سنگر،مرکز بهداشت سنگر، بهره‌برداری از پروژه راه پل در آینده ای نزدیک و هفته دولت افتتاح می شود.

سیروس شفقی فرماندار شهرستان رشت به همراه مسئولین شرکت آبفای شهری و روستایی استان گیلان، معاونین ، جمعی از روسای ادارات شهرستان رشت ، بخشدار سنگر و مسئولان محلی از طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی بخش سنگر بازدید کرد. فرماندار شهرستان رشت در جریان بازدید خود با اشاره به شروع فصل عمرانی و بازدید از طرح‌ها و پروژه‌های در دست اقدام تمامی بخش‌های این شهرستان گفت: باید از تلاش‌های بخشدار و کارکنان بخشداری و شوراها و دهیاران محلات و همچنین روسا و کارکنان ادارات شهرستان برا ی توسعه و ایجاد زیرساختها تقدیر کرد.

وی در ادامه سخنانش چاره‌اندیشی و رفع موانع پروژه‌های در دست اقدام و رسیدگی به سایر مشکلات مردم بخش‌ها را از اهداف بازدید های میدانی خود عنوان کرد.

وی در ادامه سخنانش به افتتاح پروژه های آبرسانی به روستای ده بنه سنگر،مرکز بهداشت سنگر، بهره‌برداری از پروژه راه پل در آینده ای نزدیک و هفته دولت خبر داد و افزود: این پروژه ها با پیگیری و تلاش بخشدار منطقه و همکاری و کمک دستگاه های مسئول به بهره برداری می رسد که قابل تقدیر است و این موفقیتها هدیه ای از دولت تدبیر و امید به مردم شهیدپرور این منطقه می باشد.

وی در ادامه به پروژه نیمه کاره مجتمع فرهنگی هنری سراوان اشاره کرد و افزود: این پروژه در سال 1388 شروع شد و و 55 درصد پیشرفت فیزیکی دارد اما متاسفانه نیمه کاره رها شد که با تخصیص ۵ میلیارد ریال اعتبار برای اتمام این پروژه در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان به اتمام خواهد رسید.

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت همچنین با اشاره به تامین و کیفی سازی آب آشامیدنی ۵ هزار نفر از مردم سراوان،خاطرنشان کرد: با پیگیری و دستور استاندار محترم گیلان و تخصیص 6 میلیارد ریال در کمیته برنامه شهرستان رشت مشکل آب شرب ساکنین این منطقه در کوتاهترین زمان برطرف خواهد شد.

شفقی در ادامه با اشاره به اینکه خدمت‌رسانی و رفع مشکلات مردم علاوه بر مسئولیت اجرایی وظیفه شرعی ماست ،یادآور شد: در تلاش هستیم تا تمام توان خود را در این جهت بکار گیریم و مردم را از خدمات نظام و دولت تدبیر و امید بهره‌مند نماییم.

ارسال شده در دوشنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۸:۱۷ بعدازظهر
کد خبر: 7098042
آخرین خبر ها
گزیده خبرها