پارس زر آسا به عنوان شرکت برتر تجلیل شد
در همایش تجلیل از صنایع برتر گیلان؛

پارس زر آسا به عنوان شرکت برتر تجلیل شد

اختصاصی/اسرارامروز. در همایش تجلیل از برگزیدگان صنعت و معدن استان گیلان که با حضور یدالله صادقی معاون بازرگانی وزارت صنعت معدن و تجارت ، دکتر محمدعلی نجفی استاندار و دکتر علی منتظری رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گیلان برگزار شد شرکت طراحی و صنعتی لوازم خانگی پارس زرآسا عنوان یکی از شرکت های برتر استان گیلان را کسب کرد و از مهندس فرحمند پورعلی مدیرعامل این شرکت با اهداء تندیس تقدیر شد.

در همایش تجلیل از برگزیدگان صنعت و معدن استان گیلان که با حضور یدالله صادقی معاون بازرگانی وزارت صنعت معدن و تجارت ، دکتر محمدعلی نجفی استاندار و دکتر علی منتظری رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گیلان برگزار شد شرکت طراحی و صنعتی لوازم خانگی پارس زرآسا عنوان یکی از شرکت های برتر استان گیلان را کسب کرد و از مهندس فرحمند پورعلی مدیرعامل این شرکت با اهداء تندیس تقدیر شد.

شرکت طراحی و صنعتی لوازم خانگی پارس زرآسا در سال 1380 در شمال ایران و شهر صنعتی رشت تاسیس شد. در بخش تولید ، شرکت پارس زرآسا با بهره گیری از دانش روز قابلیت تولید محصولات مختلف به صورت OEM از جمله انواع جاروبرقی ، چرخگوشت ، آبمیوه گیری و خردکن ، کتری برقی ، سشوار، فن هیتر و .... با نشان پارس خزر را در خود ایجاد نمود و با تلاش بی وقفه پرسنل سختکوش ، سالیانه حداقل 10 محصول جدید را طراحی و به بازار عرضه می نماید.

سیستم مدیریت کارآمد این شرکت ، نقش مهمی را در راهبرد مجموعه به سمت تولید لوازم خانگی با کیفیت بالا ایفا نموده است.

شرکت طراحی و صنعتی لوازم خانگی پارس زرآسا ، اولین و مهمترین قطب پردازش ایده های نوین طراحی لوازم خانگی در ایران با دیدگاه "از ایده تا محصول " برای نو آوری و خلق محصولات جدید میباشد. این شرکت با ایجاد فضایی منحصر بفرد و بهره گیری از پرسنلی مجرّب ، عهده دار طراحی محصولات گروه صنعتی پارس خزر می باشد.

پارس زرآسا با یک سیستم نظام مند از طریق تحقیقات جامع بازار و بکارگیری تیم خبره طراحی و استفاده از ماشین آلات بسیار دقیق با تولید محصولات متنوع کلیه خواسته های مشتریان را برآورده ساخته و محصولات جدید را در کمترین زمان ممکن وبا کیفیت بالا ارائه می نماید.

کیفیت مهمترین اصل مدنظر شرکت طراحی و صنعتی لوازم خانگی پارس زرآسا است که از طریق کنترل مداوم قطعات و محصولات در کلیه مراحل تولید حاصل می شود. در این راستا مشخصات دقیق قطعات و محصولات تعریف شده و محصولات تولیدی بر آن اساس تست و کنترل می شوند.

لازم به یادآوری است شرکت طراحی و صنعتی لوازم خانگی پارس زرآسا پیش از این افتخاراتی همچون حضور در عرصه بین المللی ، مبتنی بر همکاری با شرکتهای خارجی و تولید تحت لیسانس آنها از جمله تولید تحت لیسانس شرکت Bosch & Siemens و تلاش برای اجرای امور منطبق با سیستم های مدیریت کیفیت بین المللی

و اخذ گواهینامه ISO 9001-2000 در سال 1383 از شرکت Alliance و گواهینامه سیستم مدیریت پروژه ISO-10006 از شرکت DNV منطبق برPMBOK در سال 1386 را در کارنامه خود دارد.

ارسال شده در سه‌شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۳ بعدازظهر
کد خبر: 0261742
آخرین خبر ها
گزیده خبرها