استاندار جدید البرز در گیلان کارنامه قبولی داشته است

استاندار جدید البرز در گیلان کارنامه قبولی داشته است

اسرارامروز.وزیر کشور در مراسم تودیع و معارفه استاندار البرز که در تالار شهیدان نژاد فلاح برگزار شد، از عملکرد سید حمید طهائی استاندار سابق البرز تقدیر کرد و برای دکتر محمد علی نجفی استاندار جدید البرز آرزوی موفقیت کرد.

وزیر کشور در مراسم تودیع و معارفه استاندار البرز که در تالار شهیدان نژاد فلاح برگزار شد، از عملکرد سید حمید طهائی استاندار سابق البرز تقدیر کرد و برای دکتر محمد علی نجفی استاندار جدید البرز آرزوی موفقیت کرد. عبدالرضا رحمانی فضلی با تاکید بر اینکه درصدد ایجاد فرصت برای نیروهای تازه و قوی هستیم، اظهار داشت: در چارچوب جابجایی مدیران دولت به‌ویژه استانداری‌ها درصدد ایجاد فرصت برای نیروهای تازه و قوی هستیم.

وی افزود: استاندار جدید البرز از مدیران باسابقه‌ای است که در گیلان کارنامه قبولی داشته است و با ویژگی های منحصر به فردی که دارد دولت تصمیم گرفت سکان البرز را به وی بسپارد. فضلی در ادامه یادآور شد: در انتخاب استانداران عمل به وعده های دولت و خواست مردم مورد تاکید بوده است زیرا میثاق بسته ایم مردم را ارج نهیم چرا که محور اصلی جمهوری اسلامی ایران مردم هستند.

وی با بیان اینکه استان البرز در حوزه های سیاسی، امنیتی و اجتماعی بسیار حائز اهمیت و همانند تهران است، گفت: در حال حاضر حوزه اقتصادی جزو اولویت های کشور است که نجفی با اشراف به این امر برای البرز مناسب دیده شد.

وزیر کشور یادآور شد: استاندار نماینده عالی دولت در استان است و باید قدرت هماهنگی را بین تمام دستگاه‌ها داشته باشد و اگر این کار صورت نگیرد سرعت توسعه کشور کند می‌شود.

رحمانی‌فضلی با بیان اینکه باید استاندار صبور و با گذشت باشد، اضافه کرد: دلسوزی، خدمت‌رسانی و بخشندگی از ویژگی‌های یک استاندار است و باید همراه با شهامت و صداقت کارها را پیش ببرد و اگر این کار را نکنیم باید جوابگوی مردم باشیم.

وی از استاندار خواست هر ماه یکبار ملاقات مردمی داشته باشد و افزود: ایمان به مردم نقطه مهم در این مقطع تاریخی است و اگر استانداری وقتش را به بطلان بگذراند در پیشگاه شهدا و مردم شرمنده است. امروز استان البرز را به امانت در اختیار آقای نجفی می‌گذاریم و باید اعتلای این استان روز به روز بیشتر شود و این ظرفیت وجود دارد.

ارسال شده در سه‌شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۴ بعدازظهر
کد خبر: 1050292
آخرین خبر ها
گزیده خبرها